Známy leaker hovorí o Fallout: New Vegas 2, vraj je vo vývoji

Odoberaj novinky cez  Google News
Hra Fallout: New Vegas
Zdroj: microsoft.com

Známy leaker, ktorý ma na konte už niekoľko pravdivých únikov sa znova ozval. Tentoraz však s novinkami z dielne štúdia Bethesda. Rozhovoril sa o dátumoch vydania nového Elder Scrolls 6, Fallout 5 aj o Fallout: New Vegas 2. Berte však ohľad na to, že nech mu minulé predpovede vyšli akokoľvek presne, stále sú to nepotvrdené informácie a tentoraz to tak byť nemusí. Na príspevky upozornil portál GameRant.

Na hry od Bethesdy si ešte počkáme

Tyler McVicker sa v minulosti zameriaval na úniky hlavne od Valve. Zdá sa, že tentoraz sa snaží rozšíriť si obzory a avizuje množstvo nových informácií aj z prostredia iných štúdií. Po novom si na mušku vzal Bethesdu. Neohlásenú novinku Fallout: New Vegas 2 spomenul len tak “medzi rečou” keď rozprával o hrách, o ktorých má dosť informácií. Zatiaľ však neprezradil, čo sa ukrýva pod slovným spojením “dosť informácií” a necháva si ich pre seba. Aspoň nateraz.

McVicker vo svojich príspevkoch na Twitteri tvrdí, že Fallout: New Vegas 2 vyjde niekedy v druhej polovici tejto dekády. To neznamená v druhej polovici tohto roka, ale niekedy medzi rokmi 2025 až 2030. V rovnakom príspevku sa vyjadril aj na adresu iných hier od Bethesdy. Napríklad The Elder Scrolls 6 očakáva niekedy v rokoch 2026-7 a čokoľvek, čo by malo blízko novému Fallout 5 až začiatkom druhej dekády, teda po roku 2030.

Kto bude mať prípadný vývoj hry na starosti?

Poznamenal aj to, že najprv je na pláne Starfield a táto informácia sa zhoduje s oficiálnymi od štúdia Bethesda. Tá sa vyjadrila, že nový Elder Scrolls 6 nevyjde skôr, než Starfield a ten je minimálne 2 až 3 roky od vydania. Fanúšikovia si teda na nové hry od Bethesdy budú musieť ešte nejaký ten rok počkať.

Tiež sa dotkol témy vývojára, ktorý bude za New Vegas 2 stáť. Mnohí sa nazdávajú, že by to mohlo byť štúdio Obsidian, keďže oni sú tvorcami jednotky. McVicker si to však nemyslí a ak sa ukáže, že mal pravdu, bude to škoda. Štúdio nielenže patrí pod Xbox (tak ako po novom aj Bethesda), ale v minulosti vyjadrilo svoj záujem o vývoj New Vegas 2. Ako to nakoniec bude ukáže až čas.