Zdá sa, že do Apex Legends konečne prídu Titani

Odoberaj novinky cez  Google News
Hra Titanfall 2 od štúdia Respawn
Zdroj: playstation.com

Alebo to povieme ešte inak – je to vysoko pravdepodobné, aj keď zatiaľ nepotvrdené. Prišiel na to istý dataminer, ktorý sa bližšie pozrel na súbory s hrou. S príchodom novej postavy do hry by mali prísť aj Titani. Známi a obľúbení najmä z hier Titanfall. Tá pochádza, samozrejme, od rovnakého štúdia ako Apex Legends.

Nižšie si môžete pozrieť príspevok na sociálnej sieti Twitter od používateľa @Biast12, ktorý je zároveň aj dataminerom. Ak by sme to mali zjednodušiť, jeho “prácou” je prehľadávať a skúmať súbory s hrou a odhaľovať nové, zatiaľ oficiálne neoznámené veci, ktoré však už vývojári zakomponovali do hry pre budúce použitie. Jednou z takých vecí je aj nová postava Blisk. Vo videu môžeme vidieť postavu privolávať k sebe Auto-Titana. Podobne ako v hrách Titanfall.

Zatiaľ to nevyzerá tak, že Titana budete môcť priamo ovládať. Už aj jeho názov napovedá, že pohybovať a strieľať bude automaticky. Napriek tomu ide o veľkú zmenu, ktorá určite zásadne zmení hranie hry. Proti takému kalibru si budete do tímu musieť vziať napríklad Gibraltara, ktorý vás aspoň na nejaký čas ochráni svojim štítom. Blisk je postava známa všetkým, ktorí hrali obe hry Titanfall. V týchto hrách bol však záporák. Teraz si zaňho budete môcť zahrať, alebo ho získať do tímu ako silného spoluhráča v Apex Legends.