Zdá sa, že Call of Duty: Warzone dostane stanice metra

Odoberaj novinky cez  Google News
Call of Duty Warzone
Zdroj: callofduty.com

Nie je to tak dávno čo sa v hre Call of Duty: Warzone, konkrétne na mape Verdansk, objavil vlak. Teraz to vyzerá tak, že hráči dostanú do hry ďalší prostriedok hromadnej dopravy – metro. Fanúšikovia hry a ich pozorné oči zistili, že na mapu bola pridaná stanica metra. Informuje o tom portál Eurogamer.

V hre ju však ešte nehľadajte, nie je tam. Nižšie si môžete pozrieť obrázok, kde stanicu metra môžeme vidieť neďaleko štadiónu. Je to ale screenshot, ktorý bol vytvorený počas streamu Call of Duty League, ktorá sa konala cez víkend. To znamená, že v “ostrej” verzii hry ešte táto budova nie je.

Čo je ale zaujímavé je fakt, že umiestnenie budovy na screenshote zodpovedá umiestneniu stanice metra na mape, ktorá unikla pred pár dňami. Mapa zobrazuje stanice metra a táto konkrétna je označená pod číslom 2. Dokopy by malo byť 7 staníc metra a hráči sa domnievajú, že do hry budú pridané začiatkom šiestej sezóny a to koncom septembra.

https://twitter.com/BKTOOR_/status/1292199137086144512

Tvorcovia hier Call of Duty majú v obľube prezentovať nový obsah prostredníctvom Warzone, keďže hra sa teší obrovskej popularite. Aj novinka Call of Duty: Black Ops Cold War bola najprv naznačovaná rôznymi odkazmi na mape Warzone a následne v hre prebiehal event. Ako jeho súčasť mali hráči plniť rôzne misie na mape.