Záujemcovia sa už môžu prihlásiť do beta testovania Riders Republic

Odoberaj novinky cez  Google News
Riders Republic
Zdroj: Ubisoft

Extrémna, športová a masívne multiplayerová záležitosť Riders Republic od štúdia Ubisoft už onedlho otvorí svoje brány. Zatiaľ však len v beta verzii, do ktorej sa záujemcovia už môžu prihlasovať. Prihlasovanie je otvorené pre všetky hlavné platformy. Teda PC, Xbox aj PlayStation. Beta testovanie odštartuje neskôr v tomto mesiaci a hráči, ktorým sa podarí doň dostať, si môžu vyskúšať hru v predstihu.

Riders Republic by sa dal definovať ako duchovný nástupca inej hry od Ubisoftu – Steep. Kým v Steep išlo o zimné športy, najmä tie extrémne, v prípade Riders Republic pôjde o presný opak. Z veľkej časti strávite svoj čas na bicykloch a v extrémnych podmienkach. Aj lyže a snowboard budú mať svoje zastúpenie, no nie až v tak veľkej miere. Svoju túžbu po adrenalíne môžete uspokojiť aj za pomoci WingSuit-u, či už klasického alebo poháňaného raketami. Áno, čítate správne. Viac informácií o hre nájdete napríklad v tomto článku.

Herný svet v Riders Republic a aj v beta verzii, je tvorený spojením siedmych ikonických lokácií USA. Ide o národné parky Bryce Canyon, Canyonlands, Grand Teton, Mammoth Mountain, Sequoia Park, Yosemite Valley a Zion. Hru si môžete užiť aj sólo, no platí, že v multiplayeri je zábava oveľa väčšia. Na jednej mape sa stretne až 50 vyznávačov adrenalínových pretekov a športov.

Uzavretá beta Riders Republic začne 23. augusta a potrvá dva dni. Skončí teda 25. augusta a testerom ponúkne možnosť vyskúšať si tri hlavné kariérne módy: Bike Races, Snow Tricks a Air Sports. Riders Republic však nezabúda ani na súťaživých hráčov a ponúkne mód Mass Races, kde sa stretne 12 hráčov v dvoch tímoch po 6. Plná verzia hry vychádza 28. októbra tohto roku na platformy PC, Xbox, PlayStation a Stadia.