Zatiaľ čo čakáte na nový Saints Row, vezmite si starý zadarmo

Odoberaj novinky cez  Google News
Saints Row The Third zadarmo
Zdroj: Deep Silver

Áno presne tak. Počas predstavenia Opening Night Live, ktoré sa konalo ako otvorenie podujatia Gamescom, sme sa dozvedeli potešujúcu správu. Saints Row dostane kompletný reboot. Viac o tom sme písali v tejto novinke, kde sa dozviete všetky potrebné informácie, ktoré sú zatiaľ dostupné. Zatiaľ čo budeme čakať na ten nový, prečo si nezahrať starý Saints Row, keď je navyše ešte aj zadarmo.

Epic Store už pravidelne ponúka rôzne hry zadarmo. Niekedy menšie, niekedy väčšie tituly. Tentoraz a pravdepodobne pri príležitosti predstavenia nového Saints Row, ponúka zadarmo starší titul. Saints Row: The Third Remastered. Získate skvelú hru, ktorej sa právom hovorí “šialený brat Grand Theft Auto”. Táto verzia je dokonca graficky vylepšená oproti originálu, keďže ide o remastrovanú verziu.

Hru si môžete aktivovať cez tento odkaz, alebo priamo v aplikácii Epic Store na vašom počítači, ak ju máte stiahnutú. Nemusíte sa nikam ponáhľať, čas máte až do druhého septembra. Prečo sa však autori rozhodli vytvoriť reboot série Saints Row a nepokračovať po štvorke ďalej? Odpoveď je jednoduchá, v prodstate by nebolo kam pokračovať. “Na konci štvorky – pozor spoiler – sa z vás stal vládca celej galaxie. Kam by ste sa posunuli ďalej?” hovorí Jim Boone zo štúdia Volition.

Hra má namierené na platformy PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One a PC. Dátum vydania je stanovený na 25. februára 2022.