Zahrajte si Company of Heroes 3 Pre-Alpha verziu už teraz

Odoberaj novinky cez  Google News
Company of Heroes 3
Zdroj: companyofheroes.com

Relic Entertainment a SEGA včera s nadšením odhalili pokračovanie svojej úspešnej strategickej série Company of Heroes 3. Tento nový diel prinesie oveľa viac príbehov z druhej svetovej vojny, ktoré sa odohrávajú priamo v teréne na úplne novom bojisku, nové autentickejšie taktiky a aj nové frakcie. Stredomorie je miestom rozmanitosti, od veterných talianskych horských priesmykov až po drsné severoafrické púšte. Na tejto novej fronte bude víťaziť rýchlosť.

Company of Heroes 3 má vylepšenú hrateľnosť o nové funkcie, čo prináša doposiaľ najhlbší taktický zážitok, ktorý poháňa Essense Engine 5, nová technológia stratégie v reálnom čase od spoločnosti Relic Entertainment. Na dynamickej mape kampane hráči velia pozemným, vzdušným a námorným silám, aby opäť prevzali územie nadobudnuté jednotkami Osy. Dlhodobé rozhodnutia, ktoré urobíte, ovplyvnia nielen vojny, ale aj samotný priebeh vojny.

V režime pre jedného hráča Company of Heroes 3 poskytuje Full Tactical Pause hráčom novú úroveň taktickej kontroly na bojisku. Vďaka Full Tactical Pause budete schopný koordinovať všetky svoje akcie naraz a podrobne premyslieť každý svoj pohyb.

Hra bude dostupná na platformu PC v roku 2022 a to dokonca s českými titulkami. Ak si však chcete hru zahrať čo najskôr, môžete tak urobiť priamo na webovej stránke hry a pripojiť sa do Pre-Alpha ukážky.

Ako sa zapojiť do Pre-Alpha?

  • Navštívte spomínanú webovú stránku hry a kliknite na “Play Now” v pravom hornom rohu
  • Vytvorte si / prihláste sa na svoj Relic účet, pokiaľ ho vlastníte
  • Priraďte si svoj Steam účet
  • Claimnite si v pravej kolonke Pre-Alpha verziu hry
  • Môžete sťahovať