Začína sa Halloween vo World of Tanks, odhaľte záhady Mirny

Odoberaj novinky cez  Google News
Halloween v hre World of Tanks
Zdroj: Wargaming

Strašidelná sezóna je späť a vďaka novej operácii s kódovým označením Hope (Nádej) sa hráči World of Tanks od 28. októbra vrátia, aby čelili drsným a znepokojivým podmienkam Mirny. V centre tohto kedysi rušného mesta je totiž záhada, ktorá čaká na to aby ste ju rozlúštili. Cítite sa na to? Halloween vo World of Tanks začína práve teraz!

Je na hráčoch aby zistili, čo presne sa deje a čo je ešte dôležitejšie – prečo. Mirny bolo kedysi odľahlé priemyselné mesto produkujúce ropu. Jedného dňa sa ale všetko zmenilo. Došlo k incidentu, ktorý sa zdá byť nadprirodzený. Bol vyhlásený výnimočný stav a nariadená hromadná evakuácia. Toto kedysi mesto v rozkvete plné nádeje spustlo. Niektorým statočným zvedavcom bolo prikázané vrátiť sa naspäť, aby zistili tajomstvo mesta. Iba málo z nich sa však vrátilo naspäť.

Teraz sa vytvárajú prieskumné čaty piatich tankistov, ktorí sa vydajú hľadať odpoveď na otázku, čo sa vlastne stalo v Mirny. Tí, ktorí túžia zistiť pravdu, sa budú musieť chopiť vozidiel riadených umelou inteligenciou. Súboj sa odohráva v troch fázach, v prípade, že hráte na najnižšej náročnosti. Štyri fázy na vás čakajú pokiaľ hráte na strednej alebo ťažkej náročnosti. Obrovský a nebezpečný nepriateľ – Nesmrteľný, čaká na vyzývateľov. Porazenie tohto monštra si od všetkých hráčov vyžaduje silu a schopnosti. Odmeny ale budú stáť za to.

Príbeh o tom, čo sa stalo, že je z neporaziteľného monštra zrazu smrteľné monštrum sa objaví na zberateľských predmetoch tohto halloweenskeho eventu – Reels. Je ich osem a každý obsahuje dôležité informácie o Nesmerteľnom. Sú však zašifrované a na ich odomknutie potrebujete špeciálne kľúče. Tie získate počas celého trvania eventu. Nie je na čo čakať, ak ešte váhate, pozrite si trailer a vydajte sa na nebezpečnú cestu. Halloween vo World of Tanks si užijete až do 11. novembra a čakajú na vás aj skvelé odmeny.