„XCOM s Marvel hrdinami“ sa zrejme predstaví už o pár dní

Odoberaj novinky cez  Google News
XCOM s Marvel hrdinami
Zdroj: wallpapertip.com

Tohtoročná E3, ktorá bude čisto digitálna, je už predo-dvermi. Aj preto sa začínajú internetom šíriť neoficiálne informácie o doposiaľ neodhalených hrách. Medzi také má patriť aj novinka od 2K Games. Podľa všetkého pôjde o „XCOM“ s Marvel hrdinami. Informuje o tom portál Venturebeat.com.

So správou prišiel človek na Reddite s tým, že má dôveryhodný zdroj. Na prvý pohľad sa tak mohlo zdať, že ide o trolla, ktorý sa snaží zaujať. Lenže do hry vstúpil známy novinár Jason Schreier a celá informácia sa tak dostala do úplne nového svetla.

Spomínaná správa hovorí o tom, že 2K Games majú na budúci týždeň odhaliť „XCOM s Marvel hrdinami“. Má ísť o ťahovú stratégiu od vývojárov zo štúdia Firaxis, v ktorej by sa mali dokonca objaviť aj známi herci. Hra má byť interne pomenovaná ako CODA.

Nemá však ísť o jedinú hru, ktorú má vydavateľ v najbližších dňoch predstaviť. Hovorí sa aj o Wonderlands, údajný spin-off série Borderlands. Pozornosť má byť venovaná práve postave Tiny Tine. Treťou hrou je samozrejme NBA 2K22, pričom na obale má byť nemecký basketbalista Dirk Nowitzki. Len pripomíname, že NBA 2K21 bolo nedávno zadarmo k dispozícii na Epic Games Store.

Poslednou hrou, o ktorej by sme sa mali dozvedieť niečo viac, má byť titul s označením Volt. Ten sa má však nachádzať v ranej fáze vývoja. Zdroj sa domnieva, že pôjde o onú akčnú hru, v sci-fi otvorenom svete s nadprirodzenými prvkami od štúdia Hangar 13. Ak si pamätáte o tomto sa hovorilo ešte minulý rok po tom, čo sme sa dočkali vylepšenej verzie trilógie Mafia.