Xbox zberateľská edícia Ubisoft hier nebude obsahovať fyzické kópie hry

Odoberaj novinky cez  Google News
Zberateľské edície AC, WD a FC
Zdroj: Spawn.sk

Produkty, a predovšetkým tie veľké, vraj nebudú obsahovať disky vo svojich zberateľských edíciach. Pôjde konkrétne o hry priamo od Ubisoftu, a to Assassin’s Creed Valhalla, Watch Dogs Legion, ale i FAR CRY 6. Správu priniesol portál GamesIndustry, ktorý citoval priamo stránku podpory Ubisoftu.

Majitelia konzol Xbox, ktorí si zakúpia zberateľské edície týchto titulov dostanú namiesto fyzickej kópie digitálnu. Tá by mala byť umiestnená klasicky v škatuľke v podobe digitálneho kľúča.

Podľa všetkého bolo toto rozhodnutie spozorované priamo na Ubisoft support webovej stránke, na ktorej bolo jasne definované, že pred-objednávky zberateľských edícií AC Valhalla, pripravovaného nového dielu Watch Dogs s podnázvom Legion, i FAR CRY 6 namiesto toho príjdu s digitálnym kľúčikom. PC verzie Watch Dogs aj Assassin’s Creed už cd kľúče tiež obsahujú. Ale pokiaľ ide o rovnaké zberateľské edície pre PlayStation, tých sa to podľa všetkého nedotkne a vyjdú klasicky s fyzickou kópiou hry, čiže blu-ray diskom.

Verzie AC Valhalla a FAR CRY by mali mať obe cenovku 199,99 eur, pričom Watch Dogs zberateľská edícia len o 20 eur menej.