Xbox ulovil ďalšiu hru, remaster San Andreas bude v predplatnom Game Pass

Odoberaj novinky cez  Google News
San Andreas v predplatnom Game Pass
Zdroj: Rockstar Games

Microsoft nestráca čas a hneď po oznámení oficiálneho vydania celej remastrovanej kolekcie Grand Theft Auto: The Trilogy všetkých potešil správou, že GTA San Andreas, ktorá sa v kolekcii nachádza, bude dostupná v predplatnom Xbox Game Pass. Ide asi o najobľúbenejšiu hru z celej trilógie, aj keď samozrejme každý má svoju obľúbenú hru.

Hra bude dostupná hneď v prvý deň vydania pre všetkých predplatiteľov služby Xbox Game Pass. To znamená, že ak si ju platíte a chcete si vyskúšať remastrovaný San Andreas, nemusíte platiť nič navyše. Hra bude súčasťou predplatného a môžete ju hneď od prvého dňa bez problémov hrať. Netýka sa to však celej kolekcie. Ak si chcete užiť aj remastrovanú GTA III a Vice City, budete si musieť kolekciu kúpiť.

Tá vychádza 11. novembra tohto roku a vyjde vás na necelých 60€, čo je klasická cena ako pri iných, nových AAA tituloch. Celá kolekcia teda obsahuje tri hry, v predplatnom Game Pass nájdete len San Andreas. O trilógii sme vás informovali pravidelne aj na našej stránke. Pravidelne sa v posledných týždňoch vynárali nové informácie no až dnes štúdio Rockstar oficiálne oznámilo cenu a dátum vydania.

Ide o pomerne staré hry, ktoré však ostali v srdciach hráčov dodnes. GTA III vyšlo v roku 2001, Vice City nasledovali hneď rok potom a San Andreas vyšiel v roku 2002. To boli ešte časy, keď sa na nové GTA čakalo iba zopár rokov. Je to rozdiel oproti dnešku, kedy GTA 5 vyšlo v roku 2013 a stále nie je počuť o nástupcovi, aj keď prvotné a neoverené informácie sa vynárajú pravidelne.

Celá kolekcia ponúkne vylepšenú grafiku, textúry s vysokým rozlíšením ale aj isté zmeny v ovládaní, ktoré by mali byť viac v štýle GTA 5. Štúdio sa však vyjadrilo, že jadro hier chceli a aj nechali rovnaké.