Xbox rozdáva Bethesda ovládače. Zapojiť sa môžete aj vy

Odoberaj novinky cez  Google News
Logá Xbox a Bethesda
Zdroj: spawn.sk

Microsoft organizuje súťaž, v ktorej rozdáva sedem limitovaných Xbox Series X|S ovládačov v štýle hier od Bethesda Softworks a do ktorej sa môžete zapojiť aj vy. Táto celá súťaž prebieha pod zámienkou úspešnej akvizície spoločnosti ZeniMax Media v sume 7,5 miliardy dolárov.

Vďaka tejto akvizícii získala spoločnosť Microsoft kontrolu nad hernými štúdiami ako MachineGames, Arkane Studios alebo id Software, ktoré stoja za známymi značkami Wolfenstein, Dishonored alebo aj Doom, ktorého recenziu si môžete prečítať práve tu. Stojí za pripomenutie, že len niekoľko dní po dokončení nákupu Microsoft odhalil, že do Game Pass-u bude pridaných až 20 najväčších a najnovších hier od Bethesdy.

Do súťaže je možné zapojiť sa prostredníctvom sociálnej siete Twitter kde prebehne i samotné žrebovanie. Medzi krajinami, ktoré sa do súťaže môžu zapojiť oficiálne spadá aj Slovensko. Jediné čo musíte pre zapojenie sa urobiť je, jednoducho retweetnuť nasledujúci Tweet s hashtagom #XboxBethesdasweepstakes . Jedinými podmienkami zapojenia sa, je sledovať oficiálny Xbox účet a mať nastavený verejný profil. Súťaž bude prebiehať až do 16. apríla. Pokiaľ si však chcete prečítať štatút súťaže, môžete tak urobiť cez tento odkaz.

Víťazom bude len jeden a odnesie si tak výhru v hodnote 399 dolárov. Súčasťou výhry je 7 krásnych ovládačov a truhlica s logom spoločnosti Bethesda a logom služby Xbox Game Pass.