Xbox predstavil nový ovládač

Odoberaj novinky cez  Google News
xbox-pulse-red
Zdroj: attackofthefanboy.com

O ovládačoch k novým Xbox Series X a S sme uplynulý týždeň písali hneď v niekoľkých článkoch. Naznačovali sme možný zámer Microsoftu vytvoriť ovládač podobný DualSense. Informovali sme tiež aj o tom, prečo do ovládačov k novým konzolám od tejto spoločnosti, stále potrebujeme baterky.

V úvode týždňa tu máme ďalšiu informáciu. Microsoft už dávnejšie priniesol novú radu Controlleru, a to Carbon Black, Robot White a Shock Blue. Tento raz sa môžeme tešiť na ďalší prírastok do rodiny. Informuje o nich samotná stránka spoločnosti Xbox.

Pri oznámení Shock Blue došlo na rozsiahle špekulácie, ktoré hovorili o tom, že Microsoft plánuje spoluprácu so Segou. Odtieň modrej totiž až nápadne pripomínal modré sfarbenie Sonica. Na to ale zatiaľ nedošlo a farby so spoluprácami zrejme nebudú mať nič spoločné.

Xbox najnovšie totiž oznámil ďalšiu farebnú variáciu s názvom Pulse Red. Tentokrát by odtieň mohol pripomínať slávneho Mária, zatiaľ sa však žiadne špekulácie neobjavili. Ovládač bude stáť okolo 70 € a do väčšiny obchodov dorazí 9. februára. V Číne sa však bude dať kúpiť už od zajtra. Hráči, ktorí sa rozhodnú siahnuť po novej farebnej variante navyše získajú 14 dní Xbox Game Pass Ultimate.

Zaujímavý článok
Futbalový Fortnite
Vo Fortnite už nájdeme aj populárne futbalové kluby