Xbox predstavil nový ovládač

Odoberaj novinky cez  Google News
xbox-pulse-red
Zdroj: attackofthefanboy.com

O ovládačoch k novým Xbox Series X a S sme uplynulý týždeň písali hneď v niekoľkých článkoch. Naznačovali sme možný zámer Microsoftu vytvoriť ovládač podobný DualSense. Informovali sme tiež aj o tom, prečo do ovládačov k novým konzolám od tejto spoločnosti, stále potrebujeme baterky.

V úvode týždňa tu máme ďalšiu informáciu. Microsoft už dávnejšie priniesol novú radu Controlleru, a to Carbon Black, Robot White a Shock Blue. Tento raz sa môžeme tešiť na ďalší prírastok do rodiny. Informuje o nich samotná stránka spoločnosti Xbox.

Pri oznámení Shock Blue došlo na rozsiahle špekulácie, ktoré hovorili o tom, že Microsoft plánuje spoluprácu so Segou. Odtieň modrej totiž až nápadne pripomínal modré sfarbenie Sonica. Na to ale zatiaľ nedošlo a farby so spoluprácami zrejme nebudú mať nič spoločné.

Xbox najnovšie totiž oznámil ďalšiu farebnú variáciu s názvom Pulse Red. Tentokrát by odtieň mohol pripomínať slávneho Mária, zatiaľ sa však žiadne špekulácie neobjavili. Ovládač bude stáť okolo 70 € a do väčšiny obchodov dorazí 9. februára. V Číne sa však bude dať kúpiť už od zajtra. Hráči, ktorí sa rozhodnú siahnuť po novej farebnej variante navyše získajú 14 dní Xbox Game Pass Ultimate.