WoW: Shadowlands patch 9.1 dostáva dátum vydania

Odoberaj novinky cez  Google News
World of Warcraft: Shadowlands
Zdroj: denofgeek.com

Do WoW: Shadowlands mieri patch, ktorý pridá do hry množstvo nového obsahu, vrátane príbehu, zón a nových sezón v PVP alebo PVE. Nový update ponesie názov Chains Of Domination. Dočkajú sa aj hráči, ktorí nie sú prívrženci Sylvanas, pre ktorú nastane čas zúčtovania.

Prvý veľký patch

Po dlhých siedmich mesiacoch sa tak 29. júna konečne dočkajú nového obsahu aj hráči retailu. Aktualizácia, ktorej ukážka sa uskutočnila na BlizzConline začiatkom tohto roka, obsahuje nový raid s názvom Sanctum of Dominination. V nej okrem iných známych postáv budú hráči čeliť aj samotnej Sylvanas Windrunner. Tá v súčastnosti slúži ako pravá ruka hlavnej zápornej postavy The Jalier.

Nakoniec však nemusí byť všetko tak, ako sa zdá, že sme už zo sveta World of Warcraft zvyknutí. Návrat hlási aj ďalšia známa postava Kel’Thuzad, jeden z najvernejších služobníkov Lich Kinga. Podľa očakávania bude jeden z bossov nového raidu.

Nový raid, dungeon, lokácia a množstvo ďalšieho obsahu

Bude nesmierne napínavé sledovať, ako sa príbeh ďalej pohne. Z kráľa aliančnej frakcie Anduina spravila Sylvanas akéhosi Arthasa 2.0. Práve to by malo mať hneď niekoľko obrovských vplyvov na dej a posúvať ho. Nový raid bude dostupný týždeň po vydaní aktualizácie, a to 5. júla na normálnu a heroickú náročnosť. Raid Finder otvorí svoje prvé krídlo tradične o týždeň neskôr, teda 13. júla.

Okrem spomínaného raidu sa hráči môžu tešiť aj na novú lokalitu Korthia. Rovnako pribudne aj nový „mega“ Dungeon, the City of Secrets. Ten bude pozostávať z ôsmich bossov. Podobne tomu bolo počas minulej expanzie Battle for Azeroth, kde pridali dungeon s názvom Mechagon.

Hráči budú tiež môcť pokračovať v príbehu svojich covenant kampaní. Okrem toho však pribudne aj 40 nových renown rankov. Novinkou bude aj odomknutie lietania v Shadowlands. To bude v podobe achievmentu, ako je tomu od expanzie Legion.

Samozrejme nesmieme zabudnúť ani na Torghast. Ten okrem novej suroviny dostane aj ďalšie poschodia naviac. Rovnako sa odštartuje aj nová sezóna v PVP. Patch 9.1 do WoW: Shadowlands prichádza takmer mesiac po príchode Burning Crusade Classic.

Do pozornosti dávame aj ďalšie články na našom webe. Herný svet je totiž teraz plný rôznych informácií, ktoré stojí za to vedieť.