World of Tanks prichádza na Steam

Odoberaj novinky cez  Google News
World of Tanks Steam
Zdroj: Wargaming

Legendárne tankové súboje World of Tanks sa už čoskoro presunú aj na novú platformu. Wargaming to dnes oznámil prostredníctvom tlačovej správy. Populárnu hru si tak zahrajú aj hráči, ktorí chcú mať všetky svoje obľúbené hry pekne pohromade na jednom mieste.

Spoločnosť Wargaming oznámila, že akonáhle bude hra World of Tanks k dispozícii na platform Steam, budú môcť hráči klasickej PC verzie aj hráči na platforme Steam hrať spolu. Respektíve aj proti sebe. Steam verzia hry bude dostupná iba pre nové účty. Ponúkať však bude všetko, čo je obsahom aj klasickej verzie, ktorú hráči spúšťajú cez aplikáciu Wargaming Game Center.

“Vždy sme chceli, aby bol World of Tanks k dispozícii všetkým, takže je prirodzeným krokom, že komunitu zo Steamu vítame v našej rodine,” hovorí Max Chuvalov, riaditeľ publishingu WoT. “Užívatelia Steamu budú už čoskoro môcť vstúpiť do poriadnych súbojov, ktoré naša hra poskytuje a my naozaj dúfame, že sa im budú páčiť.”

Hráči na Steame budú mať k dispozícii viac než 600 tankov a budú si môcť po prvý krát vyskúšať jedinečné súboje v tejto hre. Steam verzia hry vyjde neskôr v tomto roku. Už teraz však hru nájdete na jej oficiálnej Steam stránke cez tento odkaz.