World of Tanks Console zahajuje piatu sezónu s názvom Flashpoint

Odoberaj novinky cez  Google News
Sezóna Flashpoint v hre World of Tanks Console
Zdroj: Wargaming

Po nedávnych siedmych narodeninách hry World of Tanks Console prichádza tím vývojárov s ďalším rozšírením. Zahajuje tak v poradí už piatu sezónu v hre. Vďaka možnosti odomknúť si v hre poľské železo, spotrebný materiál, kamufláže, prémiové dni a veľa ďalšieho – sú všetci tankisti pozvaní, aby bojovali v sezóne s názvom Flaspoint od 9. marca do 26. apríla.

Či už hráte so sezónnym prístupom alebo bez neho, všetci tankisti budú mať príležitosť využiť titanovu silu. Tou je bezpochyby 50TP Prototyp. S týmto tankom sa vracia na bojisko naozaj drsná sila. Slávny ťažký stroj je možné odomknúť spolu s odmenami, akými sú veliteľ na mieru, kľúčové karty, zlato, striebro, spotrebný materiál, Boost Ops a exkluzívne emblémy Flashpoint. Môžete si odomknúť odmeny vo vyše 100 úrovniach.

Okrem všetkým vyššie spomenutých odmien budú mať majitelia sezónneho prístupu možnosť odomknúť si ďalšie odmeny na všetkých úrovniach. Vrátane Creighton Abrams Hero Commander, Type 59-11, T-100 a dokonca aj T77 Tank a Hero Skin. To však stále nie je všetko, ak splníte všetky úrovne, dostanete dostatok zlata na zakúpenie ďalšieho sezónneho prístupu.

“Sme nadšení, že s touto novou sezónou pridávame do hry aj nové tanky,” hovorí kreatívny riaditeľ TJ Wagner. “Dávame hráčom príležitosť zažiť nové stroje a novú hernú mechaniku. Z potenciálu poľského 50TP Prototyp a CS-52 LIS majú všetci tankisti šancu odomknúť nové tanky a poraziť svojich nepriateľov novými vozidlami.”

V nasledujúcich týždňoch majú hráči možnosť zažiť úplne novú zostavu poľských stredných tankov a obohatiť tak svoju virtuálnu garáž. Od úrovne V DS PZlnz cez CS 44, CS 53 a CS 59 sa táto rada dostáva až na úroveň X CS63 s jedinečnou plynovou turbínou, ktorá umožňuje hráčom zapnúť masívne zrýchlenie a zvýšenie rýchlosti pre taktické manévre.

Viac informácií o novej sezóne aj tankoch nájdete na oficiálnej stránke hry.