World of Tanks Blitz prenieslo tankové súboje na mesiac

Odoberaj novinky cez  Google News
Udalosť Gravity Force v hre World of Tanks Blitz
Zdroj: Wargaming

Ak máte radi vesmír a zároveň aj tanky, prípadne máte v obľube hru World of Tanks, máte šťastie. Toto nevídané spojenie teraz môžete zažiť kompletne v jednom balíčku a to vďaka hre World of Tanks Blitz. Tá vás prenesie na mesiac, na ktorom však nebudete objavovať alebo hľadať vodu, ale bojovať s ostatnými nadšencami vesmírnych tanko-súbojov.

Populárna free-to-play hra premenila Mare Tranquillitatis, alebo po našom More pokoja na mesiaci na veľké bojisko. Je to zhodou okolností aj miesto, kam pristáli prví ľudia na mesiaci počas misie Apollo 11. To všetko vrámci nového módu Gravity Force. Tento časovo obmedzený herný mód zaujme najmä šialenou fyzikou a hernými mechanikami. Ako iste viete, na mesiaci je gravitácia podstatne nižšia a to platí aj v tomto móde. Môžete si teda domyslieť, čo to znamená pre tanky a ich súboje vo vesmíre.

“Sme naozaj nadšení, že môžeme hráčom priniesť súboje z iného vesmíru a navyše aj skvelé odmeny,” hovorí produktový režisér World of Tanks, Andrey Ryabovol. “Pripravte sa na mesačné súboje nie len s ostatnými hráčmi, ale aj s mesačnou fyzikou na rôznych mapách. Zároveň sa veľmi tešíme, kedy odmeníme tých najlepších mimozemských bojovníkov spomedzi vás.”

Medzi tieto ceny patrí aj certifikát pristátia na mesiaci, aspoň podľa štúdia Wargaming. Tento mód si ale môžete zahrať aj na iných mapách, než len v Mori pokoja. Celá udalosť začala 10. apríla a potrvá v hre World of Tanks Blitz až do 16. apríla, takže hor sa do vesmíru nadšenci. Viac informácií sa taktiež dozviete na oficiálnej stránke.