Warzone už čoskoro pozmení názov a prinesie novú mapu

Odoberaj novinky cez  Google News
Nová mapa Warzone Pacific - Caldera
Zdroj: Activision

Mapa Verdansk je s hráčmi Call of Duty Warzone už od vydania hry. Za ten čas prešla rôznymi zmenami. Pridal sa na ňu vlak a moderná verzia bola s príchodom Call of Duty Black Ops: Cold War pozmenená na verziu z minulých rokov. Zažili sme na nej dobré aj zlé časy a hneď niekoľko zmien. Avšak je čas na zmenu. Už čoskoro sa v hre dočkáme úplne novej mapy a navyše Warzone pozmení názov.

Nová mapa v Call of Duty Warzone sa volá Caldera a s polu s ňou sa k názvu Warzone pridá aj slovo Pacific. Odteraz teda budeme hrávať Call of Duty Warzone Pacific. Mapa prenesie hráčov späť do roku 1944, čo sedí so zasadením Call of Duty Vanguard. Activision konečne odhalil aj veľkosť mapy a regióny, do ktorých môžeme “spadnúť”. Ako môžete vidieť na obrázku nižšie, veľkosť je takmer rovnaká ako v prípade Verdansk. Nájdeme na nej Doky, Ruiny, Bane ale aj Elektráreň. Vyzerá to tak, že najvyšší bod na mape bude na vrchole sopky, čo by mohlo do hry priniesť nový vietor a ďalšie možnosti taktizovania.

Caldera je dokonca prvou úplne novou mapu odkedy Warzone v marci 2020 vyšiel. Doteraz sme mali možnosť hrávať rôzne módy iba na mapách, ktoré boli predstavené spolu s hrou. Pôvodne mala nový mapa aj pozmenený názov vyjsť už dnes – prvého decembra. Activision však štart posunul o týždeň a tak sa oboch vecí dočkáme 9. decembra. Majitelia hry Call of Duty Vanguard si novú mapu budú môcť vyskúšať v 24 hodinovom predstihu.