Máme ďalšie pokračovanie WarioWare: Get It Together

Odoberaj novinky cez  Google News
Hra WarioWare: Get It Together
Zdroj: Nintendo

Nintento predstavil ďalšiu časť série WarioWare s podnázvom Get It Together. V ukážke sa vám prihovára Wario s jeho silným prízvukom. Predstaví vám sériu bláznivých minihier.

Čaká vás mnoho zaujímavých aj zábavných úloh, ktoré musíte splniť. Nové pokračovanie WarioWare: Get It Together je naplnené miniharmi, v ktorých vás potlačí čas. Máte len pár sekúnd na to, aby ste zvládli zadanie. Nebudete na to sami, dopomôže vám úplne nový co-op mód. Hru tak môžete prejsť s vašim kamarátom a vyskúšať si vzájomné porozumenie. Inak minihru neprejdete.

Postavy, ktoré poznáte z predošlých častí, sa objavia aj tu. S niektorými z nich si zahráte v podobe vášho avatara. Každý má voje vlastné superschopnosti, od ktorých závisí, ako aktuálny level dokončíte – úspešne alebo neúspešne. Naposledy sme hru zo série WarioWare mali možnosť vidieť v roku 2018. Vtedy vyšiel na konzolu Nintendo 3DS a v recenziách si získal relatívne dobré hodnotenia.

Viac si pozrite v ukážke:

Hru si zahráte na Nintendo Switch už od 10. septembra tohto roku. Všetky prezentácie z E3 2021 nájdete pekne zhrnuté v našich článkoch, na ktoré sa dostanete cez odkazy nižšie. Nintendo na tej svojej predstavilo navyše nový trailer na pokračovanie The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2. Presný názov hry zatiaľ spoločnosť nepotvrdila a podľa ich slov na to majú dobrý dôvod.