Wargaming sa prostredníctvom World of Tanks spája s Hasbro

Odoberaj novinky cez  Google News
G.I. Joe a Cobra od Hasbro sa sta´va súčasťou World of Tanks
Zdroj: wargaming.net

Ikony a hrdinovia mnohých detí od spoločnosti Hasbro, G.I. Joe a ich nepriatelia Cobra sa stávajú súčasťou World of Tanks, aby bojovali. Od dnešného dňa budú mať tankisti v rukách dva špeciálne 3D štýly. Jeden, G.I. Joe Team štýl pre americký tank TS-5 a druhý pre prototyp sovietskeho tanku T-54 v štýle Cobry. Okrem týchto jedinečných štýlov dostanú hráči taktiež legendárne emblémy s G.I. Joe M.O.B.A.T a Cobra H.I.S.S.

Je toho však viac. Hráči si budú môcť vychutnať špeciálne série misií a získať jedinečné emblémy. Hráči, ktorí sa postavia na stranu dobra dostanú slávny nápis v podobe G.I. Joe loga a tí čo na stranu zla, emblém Cobry. Tieto špeciálne misie budú prebiehať až do 26. Marca.

Dnešným dňom naviac začína v hre World of Tanks aj nová sezóna Battle Pass-u, ktorá bude prebiehať až do 15. júna a mala by obsahovať niektoré kľúčové rozdiely s tými predošlými. Bude zostavená z 3 kapitol, kde každá bude mať 50 etáp a hlavnou odmenou každej bude zberateľský 3D štýl pro Object 705A, T110E3 a 121 stredný tank. World of Tanks si však zatiaľ necháva niektoré tajomstvá v rukávoch a body do Battle Pass-u bude možné získavať aj prostredníctvom náhodných a hodnotených bitkách a v Steel Hunterovi. Ten by mal však potrvať len do 21. marca, pričom by nemal po prvý krát obsahovať svoj vlastný postup. Miesto toho budú hráči získavať body do Battle Pass-u v závislosti na výsledkoch bitiek a dokončenie vojnových misií.