Wargaming oslavuje 10 rokov World of Tanks priamo na gamescome

Odoberaj novinky cez  Google News
World of Tanks 10 rokov. SPAWN.sk Gratuluje!
Zdroj: Wargaming.net a Spawn.sk

27. augusta 2020 – Spoločnosť Wargaming už 22 rokov vytvára digitálne hobby pre hráčov na celom svete a podporuje ich vo svojom raste. Ani tento rok sa nelíši, pretože Wargaming stojí na rovnakej strane v solidarite s hernou komunitou ako oficiálny partner Gamescomu a pri tej príležitosti rozdáva digitálne aj reálne darčeky.

“Pred desiatimi rokmi sme vytvorili niečo priekopníckeho: hru, v ktorej musíte byť chytrý, aby ste zvíťazili. World of Tanks je však viac než len hra, je to pre našich hráčov koníček a vďaka tejto zdieľanej vášni spojujé ľudí na celom svete.”

Generálny riaditeľ spoločnosti Wargaming, Victor Kislyi

Gamescom WoT livestream a darčeky fanúšikom

Partnerská stránka bude na digitálnom webe gamescomu hostiť obrovské množstvo vzrušujúceho obsahu, od koncertu Sabaton po veľa hodín výbušného videa. Obdobne budú mať World of Tanks, World of Warships, World of Tanks Console a World of Tanks Blitz (ktorý bol spustení predvčerom na Nintendo Switch) svoje vlastné produktové stánky a budú rozdávať darčeky novým i starým fanúšikom Wargaming titulov.

Okrem toho bol World of Tanks nedávno nominovaný na “Najlepšie prebiehajúcu hru” na renomovanom gamescom Awards 2020 a Wargaming drží spoločne s hráčmi a fanúšikmi palce, aby to dopadlo na výbornú.

Partnerstvo taktiež zapadá do 10. výročia ich najdlhšie bežiaceho titulu, World of Tanks, ktorý zahŕňa obrovské oslavy na rozdiel od všetkého, čo sa v hre kedy objavilo. Novi hráči získajú ceú radu skvelých darčekov od kolekcie siedmych prémiových vozidiel, až po 10 dní prémiového účtu.

Ďakovné video za 10 rokov víťazstiev

Fanúšikovia hier a štúdia Wargamingu sa taktiež môžu pobaviť na ďakovnom videu celebrít, ktorý v pribehu všetkých rokov s Wargaming spolupracovali a boli súčasťou rodiny World of Tanks. Na videu sa objavujú hviezdy ako Dolph Lundgren, Gianluigi Buffon a kapely The Offspring a Sabaton.

Okrem iného, ak sa vám hra zapáčila natoľko, že by ste si chceli zaobstarať aj knihu, tak Wargaming vám chce pri tejto príležitosti vyhovieť. Predobjednať si ju môžete na tomto ODKAZE 🙂 V knihe sa ponoríte do hlbín tejto hry a prejdete si najdôležitejšími miľníkmi za posledných desať rokov. Je to zbierka všetkého, či už predbežných náčrtov, až po doposiaľ nevidené umelecké diela, ktoré podrobne popisujú cestu World of Tanks.