Vývojári priniesli nové informácie o Farming Simulator 22

Odoberaj novinky cez  Google News
Oznámený Farming Simulator 22
Zdroj: YouTube (Xbox)

Pri aprílovom oznámení nového titulu od vývojárov z GIANTS Software sa hráči sťažovali, že sa veľkej zmeny oproti hre z roku 2019 nedočkáme. Ako však naznačujú nové informácie o Farming Simulator 22, zmien bude viac než dosť. Informujú o nich prostredníctvom svojho oficiálneho portálu.

Z toho čo nateraz vývojári prezradili usudzujeme, že už skôr spomínaná zmena počasia, nebude tou najväčšou zmenou. Tešiť sa totiž môžeme aj na kompletný výrobný reťazec. Čo to znamená v praxi?

Doteraz hráči obilie, ktoré získali zo svojich polí, jednoducho odniesli do sýpky, kde dostali zaplatené. Tam sa ich práca skončila. V novom pokračovaní sa stanete súčasťou celého výrobného reťazca v rámci rady nových typov budov. Tie môžete dokonca postaviť a z nich spraviť svoje podniky, čím si rozšírite svoju činnosť.

Nové informácie o Farming Simulator 22 prezradili aj to, že hra bude obsahovať pri vydaní dve nové mapy a prepracovanú verziu alpskej mapy Erlengrat. Medzi novými mapami pribudne jedna s názvom Elmcreek, ktorá je inšpirovaná stredozápadnou oblasťou USA.

Vývojári čo to prezradili aj na tému zberateľská edícia. Tá bude obsahovať nasledujúce položky:

  • štandardnú verziu hry, ale na obale bude iný traktor podľa regiónu
  • oranžový, kvalitný usb maják, ktorý po zapojení do PC bude blikať podobne, ako majáky v hre samotnej
  • dve A2 plagáty
  • 24 samolepiek poľnohospodárskych značiek
  • video tutoriál pre modifikácie

Na záver len pripomenieme, že titul vyjde v priebehu jesene na PC, PlayStation 5 a 4, Xbox Series X/S, Xbox One a Google Stadia. V hre budú navyše od začiatku prítomné české titulky.