Vývojári hry Hitman 3 riešia prenosnosť máp

Odoberaj novinky cez  Google News
Hitman 3
Zdroj: ioi.dk

Prenosnosť lokácií z minulých dobrodružstiev tichého zabijaka do hry Hitman 3 je jednou z predných vlastností titulu. Vývojári z IO Interactive tak hráčom umožňujú nielen navýšenie hernej doby, ale aj šancu vrátiť sa do ikonických chvíľ série. Tento prístup mal však od vydania jednu zásadnú chybu.

Bez opätovnej kúpy predchádzajúcich dvoch dielov na Epic Games Store nebolo možné pri Steam verzii import previesť. Najnovšie však zástupcovia vývojárskeho tímu na oficiálnom fóre hry informovali, že oprava dorazí s ohľadom na závažnosť problémov do konca februára. Informácie priniesol portál Gamingbolt.

Do tej doby budú členovia štúdia funkcionalitu usilovne testovať a overovať, či jej pridaním nedošlo k narušeniu ďalších systémov. Samotnému vypusteniu medzi hráčov bude predchádzať séria menších komunitných správ, ktoré budú bližšie informovať aj o konkrétnom dátume aktualizácie.

Na záver len pripomenieme, že Hitman 3 sa vydania dočkal 20. januára tohto roka. Dostupný je na všetkých možných platformách vrátane streamovacej služby Google Stadia. Treba uznať, že hre sa darí viac než dobre. Známy portál, ktorý zhrňuje recenzie herných webov uvádza, že priemerné skóre poslednej časti trilógie je niekde na úrovni 87 %.