Vývojári Euro Truck Simulator 2 prezradili, kam sa pozrieme v chystanom DLC

Odoberaj novinky cez  Google News
ETS 2 Russia
Zdroj: blog.scssoft.com

Výlet za Baltské more, návšteva štátov okolo Čierneho mora, Taliansko, poprípade dlhá cesta na východ. Euro Truck Simulator 2 už so svojimi kamiónmi navštívilo mnoho miest. Stále je však pred vývojármi zopár oblastí, ktoré boli doteraz oficiálne neprebádané. Preto sa rozhodli informovať o tom, kam sa po aprílovom vydaní Iberie pozrieme najbližšie.

A treba uznať, že vývojári z SCS Software sa výziev neboja. Už teraz sa totiž môžeme tešiť na Rusko. Teda, ďalšiu časť z neho, ktorá nás zavedie až do Moskvy. Rozšírenie prinesie spracovanie rozsiahlej oblasti okolo riek Oka a prítoku Volgy, pričom aj známy národný veľtok má byť nakoniec pridaný.

Vývojári vo svojom blogu sami priznávajú, že veľkosť európskej časti Ruska je natoľko veľká, že nie je v ich silách pretaviť celé územie do jedného DLC pre Euro Truck Simulator 2. Navyše, práce na rozšírení ešte len začali, čo spolu s aprílovým vydaním Iberie značí, že si naň chvíľu počkáme. Útechou nám môže byť fakt, že časť vývojárov z Ruska priamo pochádza, takže môžeme počítať so skutočne autentickým spracovaním.