Vydania hry Pragmata sa nedočkáme skôr než v roku 2023

Odoberaj novinky cez  Google News
Pragmata
Zdroj: gaming-land.net

Včera odštartoval ďalší ročník veľtrhu spotrebnej elektroniky – CES. Vzhľadom na zúriaci koronavírus sa koná výlučne v online prostredí. Pre hráčov je toto podujatie zaujímavé predovšetkým vďaka Sony, ktorá sa veľtrhu zúčastnila. Dozvedáme sa preto viac nielen o nových televízoroch, ale aj o hrách.

S jednou informáciou prišiel aj portál PushSquare. Týka sa hry Pragmata, ktorá bola oznámená na minuloročnom Sony Future of Gaming. Išlo o jedno z najtajomnejších oznámení, ktoré na seba takmer ihneď upútalo pozornosť.

Za titulom stojí Capcom, takže hráčom v podstate viac vedieť ani netreba. Predsa len však dodajme, že pôvodne mala Pragmata vyjsť už v roku 2022. Práve včerajšia online konferencia však potvrdila, že hra nevyjde skôr ako v roku 2023.

Naznačuje to, že hra je ešte len v ranej fáze vývoja. Už teraz však vieme, že vyjde na PS5, takže sa máme na čo tešiť. Navyše včerajšia online konferencia priniesla aj informácie o ďalších hrách ako Ghostwire: Tokyo a Stray. Informácie si môžete prečítať v samostatnom článku, ktorý sme vám dnes priniesli.