fbpx

Virtuálni farmári tešte sa, bol oznámený Farming Simulator 22

Odoberaj novinky cez  Google News
Oznámený Farming Simulator 22
Zdroj: YouTube (Xbox)

S príchodom nového Farming Simulator 22 prichádza aj niekoľko veľkých zmien, na ktoré vývojári stavili. Na začiatok prezradíme napríklad ročné obdobia, alebo ako to už býva zvykom, aj úplne nové stroje a možnosti hrania. Virtuálni farmári sa môžu tešiť a začať sa pripravovať na ďalšie zážitky a dobrodružstvá, nový Farming totiž vyjde ešte v tomto roku.

Väčší a lepší Farming Simulator

Farming Simulator 22 vyjde na platformách PC, PlayStation 5, Xbox Series X a S, PlayStation 4, Xbox One, Mac aj na Google Stadia. Dátum vydania je stanovený na posledný štvrťrok tohto roku, takže predpokladáme vydanie niekedy v rozmedzí október – december. Aspoň v závislosti od vydaní minulých dielov, ktoré z veľkej časti vyšli práve v týchto mesiacoch.

Novinkou je, že spoločnosť Giants hru nebude len vyvíjať, ale sama si ju aj vydá. Vďaka tomu sa môžu viac sústrediť na vylepšenie herného zážitku a peniaze lepšie investovať do vývoja. Farming Simulator 22 však prinesie aj starý dobrý základ – vybudovať úspešnú farmu bez ohľadu na to čím sa živíte v reálnom svete. Každý totiž môže byť farmárom. Či ste študent, lekár, predajca, skladník alebo vysoko postavený manažér. Hru si môžete užiť aj v kooperácii s priateľmi. Na konzolách je maximálny počet 8 hráčov, na PC až 16.

V hre na vás čakajú nové plodiny, nové mapy, nové stroje a nové značky. To je však iba začiatok toho, čo môžete očakávať. Čo je ešte lepšie, v hre začne aj snežiť. Hráči by sa teda mali poriadne pripraviť na to, že ich úroda bude pod vplyvom rôzneho počasia.

Privítajte sneh a ročné obdobia

Farming Simulator 22 ponúkne väčšiu hĺbku a lepší pocit z farmárčenia a to vďaka novinkám, ktoré prinesie. Vývojári si stavajú na zatiaľ najväčšej slobode, ktorú pri hraní tejto série zažijete. Dve nové mapy a aktualizovaná horská mapa Erlengrat budú klásť dôraz na rôzne farmárske aktivity behom všetkým ročných období.

O svoju farmu sa poriadne postaráte vďaka vyše 400 novým strojom a nástrojom od vyše 100 autentických a licencovaných značiek. Okrem nových kategórií sa môžete tešiť aj na lepšiu autentickosť počas starostlivosti o vašu farmu. Nenechajte sa odradiť, aj nováčikovia v tejto sérii si prídu na svoje a môžu sa pustiť napríklad do chovu (aj roztomilých) zvieratiek alebo do lesníctva.

Hra bude vylepšená aj po technickej stránke

Hru Farming Simulator 22 bude poháňať GIANTS Engine 9, ktorý prináša radu nových vylepšení. Spomenieme napríklad realistickejšie chovanie umelej inteligencie a bohatší herný svet. Práve vďaka týmto svetom sa hráči ešte viac ponoria do virtuálneho farmárčenia. Upravené boli napríklad aj zvuky ťažkej techniky, ktorú budete používať, aby zneli dôveryhodnejšie.

Lepší výkon si vás počká na všetkých platformách. Vďaka podpore DirectX 12 na platforme Windows, streamovaniu textúr, optimalizácii viac vlákien, dočasnému vyhladzovaniu hrán a ďalším optimalizáciám, bude nový Farming výkonnejší na všetkých platformách. Viac informácií môžete nájsť aj na oficiálnej stránke hry. O novinkách z prostredia hry Farming Simulator 22 vás budeme informovať aj na našom webe.