Vianoce do World of Tanks tento rok prinesie Arnold Schwarzenegger

Odoberaj novinky cez  Google News
Arnold Schwarzenegger vo World of Tanks
Zdroj: Wargaming

Tvorcovia hry World of Tanks pred malou chvíľou zverejnili upútavku na očakávanú vianočnú udalosť v hre – Holiday Ops 2022. Minulý rok nám do hry priniesol sviatočnú náladu Chuck Norris. Autori teraz zašli ešte ďalej a do World of Tanks prichádza Arnold Schwarzennegger. Toho chceli tankisti vidieť už dlhšiu dobu a vyzývali na to autorov na herných fórach. Wargaming teraz s radosťou oznamuje, že prianie hráčov splnili.

Nové video rozpráva príbeh malého Johnnyho a jeho listu, ktorý bol takmer 30 rokov nedoručený. Aj napriek tomu, že už ubehlo 30 rokov, Arnold sa k správe dostane a presne vie, čo musí urobiť. Navštíviť malého Johnnyho. Čo sa stane, keď dorazí? Odpovede nájdete vo videu nižšie, ktoré naozaj stojí za to.

“Spolupráca so štúdiom Wargaming na tejto špeciálnej akcii bola skvelá skúsenosť a viem, že je to niečo čo hráčov nadchne,” hovorí Arnold Schwarzennegger. “Mám dlhú históriu s tankami, pretože sám vlastním M-47 Patton, ktorý som riadil v rakúskej armáde, keď som mal 18 rokov. Takže poznám to vzrušenie z velenia týmto oceľovým beštiám! Po rokoch, kedy sa ma fanúšikovia na Reddite pýtali na World of Tanks, som rád že môžeme fanúšikom poskytnúť partnerstvo, ktoré chcú. Holiday Ops sa blíži, tak odložte vianočné cukrovinky a pripravte sa, že pôjdete so mnou. Pokiaľ tento rok chcete rozdávať sviatočnú náladu!”

Holiday Ops je obľúbená herná udalosť pre hráčov World of Tanks. Odohráva sa už pravidelne cez vianočné sviatky a Nový rok. Hráči majú za úlohu vyzdobiť vianočnú dedinku rôznymi ozdobami. každou ďalšou a lepšou ozdobou sa zvyšuje vianočná atmosféra a tá im na oplátku prinesie ešte lepšie odmeny. Viac informácií o udalosti prinesú autori v najbližších dňoch! Jedno je však isté, Arnold Schwarzennegger na vás vo World of Tanks bude čakať.

Súťaž

Ak chcete získať darčeky už teraz, môžete navštíviť najväčšiu česko-slovenskú Facebookovu skupinu o World of Tanks na tejto adrese a zapojiť sa do adventného kalendáru. Každý deň máte šancu získať pekné odmeny priamo do hry.