Váš herný web vám praje tie najkrajšie Vianoce

Odoberaj novinky cez  Google News
Veselé Vianoce od SPAWNu
Zdroj: spawn.sk

Po roku sme sa opäť dočkali. Prišli Vianoce. Darčeky, skvelá atmosféry, výzdoba, vianočné filmy, seriály, sladkosti a hlavne aj konečne čas zahrať sa svoju obľúbenú hru. Jediné, čo nám chýba, je poriadna snehová nádielka. Pri tejto príležitosti nám dovoľte za celú našu redakciu poďakovať vám všetkým, ktorí ste nás po celý čas čítali a zaželať vám krásne sviatky.

Či už ste fanúšikom konzoly PlayStation, alebo konzoly Xbox, či už hráte na PC, alebo na Nintende, na mobile, na hriankovači – dnes (a ani v iné dni) na tom nezáleží. Všetkých nás spája jedna vec a to je láska k videohrám. Preto, aj keď je to počas roka niekedy náročné, aspoň dnes odložme spory, nepozerajme sa na to, kto a na čom sa hrá, aké hry hrá, čo preferuje, a čo nie. Buďme aspoň dnes k sebe milí, poprajme si šťastné a veselé a radujme sa spolu.

Za celú redakciu SPAWN.sk vám prajeme tie najkrajšie Vianoce, aké ste doteraz mali. So svojimi blízkymi a milovanými. Aj keď v mnohých prípadoch nemôžeme byť všetci spolu v jednej domácnosti. Prežite Vianočné sviatky v zdraví, láske a pokoji. A nezabudnite, že aj keď sú Vianoce skvelým časom zahrať sa svoju obľúbenú hru, vzácnejšie je stráviť čo najviac času so svojimi blízkymi ešte predtým, než sa po sviatkoch opäť rozuteká každý svojou cestou.

Veselé a nádHERNÉ Vianoce vám praje VášHernýWeb – SPAWN.sk