Vampire: The Masquerade – Bloodhunt dorazí na PS5 ešte tento rok

Odoberaj novinky cez  Google News
Vampire: The Masquerade - Bloodhunt dorazí aj na PS5
Zdroj: youtube.com

Vampire: The Masquerade – Bloodhunt príde na PS5 ešte v priebehu tohto roka. Bezplatný battle royale, o ktorom sa hovorilo aj na včerajšom PlayStation Showcase, príde do konca roku 2021. Zatiaľ však nemáme presný dátum.

Na blogu PlayStation boli oznámené ďalšie podrobnosti. A to vrátane toho, že cieľom hry bude dosahovať 60 snímok za sekundu a „naplno využiť ovládač DualSense“.

Bloodhunt sa odohráva vo vesmíre World of Darkness. V hre budú hráči ovládať upírov bojujúcich proti lovcom pomocou nadprirodzených síl. Hra je teraz k dispozícii v predbežnom prístupe na platforme Steam. Bloodhunt je debutová hra od britských a švédskych vývojárov zo štúdia Sharkmob. Predstavená bola koncom roka 2020.

Zatiaľ čo stále čakáme na správy o budúcnosti hry Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2, ďalšie štúdio v tomto vesmíre začína svoje vlastné dobrodružstvo, ktoré predstavia hráčom v hre Bloodhunt. Dá sa povedať, že pôjde o upírsky batlle royal. Pre tých, ktorí majú záujem ponoriť svoje tesáky do tejto online cesty, nový trailer ukazuje, čo môže Bloodhunt ponúknuť.

Sharkmob AB dáva tejto hre svoju veľkú lásku k tradícii tohto vesmíru. Zdá sa, že sa im podarilo vytvoriť z nej súťaživý zážitok, ktorý si môžu fanúšikovia užiť. Vďaka rôznym triedam, ktoré budú fanúšikovia Masquerade dôverne poznať, umožní Bloodhunt hráčom transformovať sa na tvory, a to vrátane klanov, odkiaľ pochádzajú. Každý klan má jedinečné schopnosti, ktoré dávajú zmysel jeho tzv. „build“. A rovnako tak poskytujú jedinečné taktické výhody pri vyhladovanom vychádzaní do ulíc.

Ako sa vám pozdáva titul Vampire: The Masquerade – Bloodhunt, ktorý dorazí aj na PS5? Dajte nám vedieť v komentároch na sociálnej sieti a nezabudnite pri tom sledovať náš web. Čaká tam na vás množstvo článkov zo včerajšieho PlayStation Showcase.