V Soulcalibur 6 si už zahráte aj za Bernieho Sandersa

Odoberaj novinky cez  Google News
SoulCaliber 6
Zdroj: thegamer.com

Neexistuje hádam nikto, kto by nezachytil rôzne vtipné obrázky na Bernieho Sandersa. Tie eskalovali aj po prehre Conora McGregora. Bernieho je jednoducho plný internet. Najnovšie sa však dostal už aj do herného sveta a to v podobe hrateľnej postavy v Soulcalibur 6. Samozrejme, že ide o mód, ktorý ale prináša politika na bojovú hernú scénu.

Rozosialo sa množstvo memov, ktoré predvádzali amerického senátora za Vermont, sediaceho pri inaugurácii Bidena. Úsilie používateľov User 619 a JoeMashups priniesť Bernieho do Soulcalibur 6 je s určitosťou tým najväčším výtvorom.

Hra ponúka už tak robustnú sadu rôznych vylepšení oblekov, ktoré umožňujú kreatívnym hráčom vymyslieť skutočne rôznorodé postavy. Avšak postava Bernieho bude určite dosť obľúbená. Informácie priniesol portál VG247.

Aj keď samotný charakter je statický a neponúka žiadne animácie, vôbec to pri hraní nevadí skôr naopak, celú túto záležitosť to robí ešte viac vtipnejšou. Sledovať, ako sa Sanders pohybuje v pohodlí svojho kresla a spôsobuje zmätok svojím súperom, je jednoducho na nezaplatenie.

Treba si dať však pozor. Ak do online hry privediete vlastnú postavu, ktorá nie je vhodná, môžete dostať zákaz hrať Soulcalibur 6 online.