V roku 2022 dorazí nová hra A Quiet Place

Odoberaj novinky cez  Google News
Hra A Quiet Place
Zdroj: aquietplace.game a spawn.sk

Saber Interactive je vývojár, ktorý stojí za titulom, ako napríklad World War Z. Po novom však spolupracuje spolu s Illogika a Ep1t0me na novej hre. Táto hra pre jedného hráča je založená na filmovom diele A Quiet Place. To režíroval populárny herec a režisér John Krasinski. Pôjde o príbehový, hororový titul. V tomto prípade hra nemá mapovať príbeh podľa filmu, ale bude mať svoj vlastný, originálny dej.

Film zavítal do kín ešte v roku 2018, v ktorom sme mohli sledovať rodinu, ktorá sa snaží prežiť vo svete, ktorý vyhladili mimozemský predátori. Títo predátori majú vysoko vyvinutý sluch, takže kľúč k prežitiu je byť čo najtichší. Pre malé deti je to však skoro nemožné. Možno to znie ako obyčajný B-čkový horor, ale skutočnosť je, že film si na zahraničnom, kritikmi uznávanom webe odniesol neuveriteľných 96 %.

“Úžasný úspech filmu A Quiet Place jasne ukazuje, že diváci sú hladní po ďalších dobrodružstvách v tomto [A Quiet Place] vesmíre a Illogika vytvára svoj vlastný, skutočne pútavý zážitok, ktorý zodpovedá menu tejto milovanej značky. Sme hrdí na to, že môžeme povedať, že A Quiet Place je prvá hra, ktorú vydáme prostredníctvom externého štúdia od rastúceho vydavateľa Sabre.”

Todd Hollenshead – šéf vydávateľstva Saber Interactive

Illogika bola založená v roku 2009 veteránmi z Behaviour Interactive, Eidos Montreal, a Ubisoft-u. V roku 2018 Illogika vydala akčnú puzzle hru s názvom Subaeria a tiež pracovala na mobilných a VR hrách, ako Lara Croft Go alebo Hitman Go.

Viac detailov, ako názov samotnej hry zatiaľ nie je, ale očakávame ich neskôr v tomto roku. Hra má naplánované vydanie na budúci rok, 2022. Hra má dokonca už aj svoju webovú stránku, ale na tej nie je takpovediac nič nové.