V hre Overwatch začínajú oslavy Čínskeho nového roku

Odoberaj novinky cez  Google News
Overwatch Lunar New Year 2021
Zdroj: playoverwatch.com

Spoločnosť Blizzard prezradila dátum konania udalosti Lunar New Year, ktorý sa už pravidelne koná v ich hre Overwatch. Okrem vyzdobených máp môžete, ako už býva zvykom, získať niekoľko nových skinov pre vaše postavy. Všetky nové skiny budú, samozrejme, inšpirované čínskou kultúrou a oslavami ich nového roka.

Zatiaľ čo fanúšikovia čakajú na Overwatch 2, o ktorom je zatiaľ pomerne málo informácií, Blizzard aktívne pracuje aj na klasickom Overwatchi, ktorý vyšiel ešte v roku 2015. Odvtedy sa v hre pravidelne konajú aj rôzne špeciálne udalosti, ktoré súvisia s reálnym kalendárom. Naposledy to bol vianočný event. Teraz k nám prichádzajú oslavy Čínskeho nového roka v podobne eventu Lunar New Year.

Ten sa začne už dnes, 4. februára približne o siedmej hodine večer. V tom čase totiž Overwatch dostáva všetky veľké a dôležité aktualizácie. Tento rok sa oslavuje rok vola a v tom duchu sa budú niesť aj niektoré nové skiny. Jeden z nich už Blizzard predstavil, pozrieť si ho môžete nižšie. Celá udalosť potrvá do 25. februára, takže na získanie všetkých nových, ale aj starých lunárnych skinov máte dosť času.

Okrem tejto udalosti sa však bude konať ešte jedna – BlizzCon, ktorý bude výhradne online formou. Prebehne v dňoch 19. a 20. februára a dozvedieť by sme sa mali viac o pripravovaných hrách Blizzardu. Predpokladáme, že sa konečne dočkáme informácií o Overwatchi 2, ale aj o hre Diablo.