V Hitman 3 začala nová sezóna. Ponúkne viacero noviniek

Odoberaj novinky cez  Google News
Hitman 3
Zdroj: ioi.dk

Do hry Hitman 3 dorazila nová sezóna. Tá ponúkne okrem nových cieľov aj nové zmluvy a ďalšie možnosti pre agenta 47, ktorý sa opäť vydá do akcie. Všetko to odštartuje piaty akt siedmych smrteľných hriechov. Tento prémiový obsah zahŕňa Gluttony Gobble Escalation, the Maximalist brokovnicu, Bubble Queen Gum Pack, a the Profligacy oblek.

Obsahovať bude aj The Procurers, čo je Dartmoor Elusive Target. Dvaja jednotlivci majú jedinečný talent; jeden je známy kuchár a druhý balzamovač. Spoločne si vybudovali puto a cestou si urobili niekoľko nepriateľov. Od 3. septembra budete mať 10 dní na ich odstránenie.

Vývojári z IO Interactive do hry pridali aj novú rotáciu lokácií, vďaka čomu sa vracia aj Bangkok. V tejto lokalite nájdeme Himmapan hotel a kúpele, ktoré sú hlavnou oblasťou na tejto mape. Bezplatný Starter Pack si hráči môžu užívať až 10 dní, počnúc 9. septembra. Zďaleka však nekončíme.

Nasledujúci Elusive Target sa nachádza v Bangkoku a vašim cieľom je zasiahnuť kritika jedla Wen Ts’ai. Je veľmi kritický a urobil si kvôli tomu nepriateľov. Preto si v hoteli Himmapan najal bezpečnostný tím, ktorý ho chráni. Pre tých, ktorí ešte nehrali misiu Elusive Target v Bangkoku, sa odomkne neformálny oblek s rukavicami. Ale len ak dokážete dokončiť zmluvu a dostať sa von živý.

Ďalšia sezóna sa zameria na Envy a začne 28. septembra. Pôjde o posledný akt v rámci siedmich smrteľných hriechov. Počas sezóny môžete očakávať úplný zoznam živého obsahu. Rovnako tak aj nové odomykateľné položky a veľmi žiadaný návrat Shoulder Swap. To vám umožní zameniť pohľad, za ktorým ramenom agenta 47 je herná kamera umiestnená. Úplné odhalenie sezóny Envy´sa bude vysielať v priamom prenose niekedy pred 28. septembrom.

Pustite sa do hrania, keď do Hitman 3 dorazila nová sezóna? Dajte nám vedieť v komentároch a nezabudnite pre viac herných noviniek sledovať náš web.