Už tento týždeň sa dočkáme Xbox Game Showcase: Extended

Odoberaj novinky cez  Google News
Xbox Games Showcase Extended-titulka
Zdroj: youtube.com

Už tento týždeň bude mať Xbox svoju ďalšiu prezentáciu. Microsoft oznámil, že jeho práca na E3 2021 ešte nie je zďaleka u konca. Vo štvrtok 17. júna bude ďalší sviatok pre držiteľov Xboxových konzol, pretože spoločnosť chystá Xbox Game Showcase: Extended. Pôjde o špeciálnu prezentáciu s rozhovormi s vývojármi a hlbším pohľadom na niektoré z ich projektov. Informuje o tom portál IGN.

Akcia sa bude konať už spomínaného 17. júna, a to o 19:00 h nášho času. Microsoft zatiaľ potvrdil účasť vývojárov Hellblade, Ninja Theory, Psychonauts‘ Double Fine, tvorcu Sea of Thieves Rare, ako aj vývojárov The Outer Worlds / Avowed Obsidian. Súčasťou tejto prezentácie bude aj viac partnerov.

Microsoft nepovedal, či sa tu ukážu niektoré hry chýbajúce na ich hlavnej prezentácii počas E3, ktorej súhrn si môžete prečítať na tomto odkaze. Skutočnosť, že súčasťou toho bude aj Ninja Theory, by mohla znamenať, že sa trochu bližšie pozrieme na Hellblade 2: Senua’s Saga.

To môže platiť aj pre nadchádzajúce RPG, Avowed. To však neznamená, že svojim očakávaniam by ste mali nechať plný priechod. Každé veľké odhalenie by pravdepodobne bolo súčasťou hlavnej prezentácie na E3.

E3 pokračuje ďalej

Xbox Game Showcase: Extended by mali moderovať Kinda Funny z Xcast a Parris Lilly z rádia Gamertag. Netreba však zabudnúť, že pôjde skutočne skôr o rozprávanie s vývojármi. Koniec-koncov očakávame niečo v štýle post show na E3, ktoré tento rok chýbajú.

Nezabudnite si pozrieť aj náš web, kde vám prinášame množstvo informácii o prebiehajúcej E3. Mohli vám totižto uniknúť veľké oznámenia a trailery pre hry ako Elden Ring, Forza Horizon 5, Contraband, Starfield, pokračovanie A Plague Tale, ale aj množstvo iných zaujímavých informácii a hier.

Dnes večer pokračuje prezentáciami Take-Two Interactive – o 19:15 h. Podľa informácii by sme sa však nemali dočkať trailerov z hier. Nasledovať bude Capcom – o 23:30 h. Samozrejme program je na dnes oveľa väčší či už v podobe Razer alebo Indie prezentácií.