Už tento týždeň nás čaká gamescom Opening Night Live

Odoberaj novinky cez  Google News
Gamescom Opening Night Live
Zdroj: Spawn.sk

Jedno z najväčších herných podujatí na svete, gamescom, sa uskutoční aj napriek pandémii Covid-19. Samozrejme všetko sa bude odohrávať online. Veterán a organizátor Geoff Keighley sa podelil o niekoľko ďalších informácií, ktoré sa tejto udalosti týkajú.

Čaká nás poriadna šou

Počas vysielania sa predstaví 38 rôznych hier počas zhruba dvojhodinového vysielania, informuje o tom portál PushSquare. Znie to ako celkom šťavnatá nádielka. Geoff však varuje, že väčšina z hier už bola predstavená. Preto môžeme očakávať skôr len nejaký update informácii k jednotlivým hrám.

Stále by však malo ísť o pomerne slušnú udalosť. Minulý rok bola táto šou celkom prehliadaná, ale vzhľadom k tohto ročnému výpadku E3, sa veľa vydavateľov tejto udalosti nevie dočkať, aby mohli prezentovať svoje hry.

Gamescom Opening Night Live nás čaká už vo štvrtok večer o 20:00 hodine nášho času. Celú prezentáciu si môžete pozrieť prostredníctvom oficiálneho Twitch účtu gamescomu. Ak prezentáciu nestíhate, nič sa nedeje. Všetky podstatné informácie sa dozviete aj u nás na webe.