Už dnes večer Ubisoft predstaví novinku v podobe hry zo série Tom Clancy’s

Odoberaj novinky cez  Google News
Nová hra zo sveta Toma Clancyho
Zdroj: ubisoft.com

Ubisoft ohlásil, že dnes 19. júla 2021 predstaví novinku v podobe novej hry odohrávajúcej sa vo „vesmíre“ Tom Clancy’s. Vývojár a vydavateľ upustil od podrobného a konkrétneho popisu. Okrem potvrdenia, že odhalenie sa uskutoční dnes, ešte 17. júla zdieľal aj kuriózny teaser dlhý tri sekundy, ktorý obsahuje veľa samolepiek a neónov.

Tento tweet odkazuje na video z YouTube s názvom „Hra Toma Clancyho po celom svete odhalí“ a sľubuje, že „veci sa stanú divokými“. Je prekvapujúce, že apostrof v logu Toma Clancyho je zobrazený ako X. To by čisto teoreticky mohlo naznačovať, že ide o „crossoverovú“ hru, ktorá môže obsahovať príbehy a postavy z rozsiahleho vesmíru Tom Clancy’s. Napríklad Splinter Cell a The Division. Alebo samozrejme aj nie. Všetko, čo v tejto chvíli môžeme urobiť, je špekulovať, ale veľa času na to mať nebudeme. Našťastie to všetko totiž zistíme už dnes o 19:30 na YouTube streame.

V nedávnom článku sme vás informovali o tom ako Ubisoft odložil tituly Extraction A Riders Republic. Aj z tohto dôvodu je správa o tom, že dočkáme úplne novej hry zo sveta Tom Clancy’s, prekvapujúca. Najnovšie však Ubisoft zverejnil nové video z tejto zatiaľ bezmennej hry. Krátky klip zobrazuje streľbu v štýle Call of Duty v oblastiach pripomínajúcich The Division.