Unikli podrobnosti pre battle royale mód v hre Halo Infinite  

Odoberaj novinky cez  Google News
Multiplayer k Halo Infinite je už k dispozícii
Zdroj: youtube.com

V piatok vyšla správa s podrobnosťami ohľadom nového herného režimu battle royale, ktorý je vo vývoji práve pre hru Halo Infinite. Tento herný režim má byť údajne porovnateľný s veľkosťou a rozsahom Call of Duty: Warzone. K tomuto vývoju bol prizvaný vývojár Certain Affinity, aby dlhodobejšie poskytoval podporu pri vývoji spomínaného režimu.

Táto správa nám však neposkytla nejaký pevný základ pre jej vlastnú hodnovernosť. Odvtedy však boli nájdené aj ďalšie dôkazy podporujúce jej pravdivosť.

Úniky zdieľal tím InfiniteLeaks, ktorý je už známy dataminingom titulu Halo Infinite, a to prostredníctvom sociálnej siete Twitter. Únik informácií nám hovorí o istých informáciách o akomsi hernom režime s názvom „Tatanka“, ktorý by mal byť tým údajným battle royal módom, uvádza portál Gamerant.

Aj keď tieto odhalenia nebudú nevyhnutne prekvapujúce, mali by v budúcnosti potvrdiť, že „Tatanka“ je battle royale režimom. Herné režimy, ktoré boli odhalené, zahŕňajú nasledujúce štyri možnosti:

  • Tatanka-Duos-UGC
  • Tatanka-Quads-UGC
  • Tatanka-DefaultBolt-UGC
  • Tatanka-Default-UGC

Treba si všimnúť, že UGC je označenie používané v hre Halo Infinite, ktoré nám označuje herné režimy. Inými slovami, Tatanka-Quads-UGC znamená, že ide o verziu herného režimu Tatanka pre štyroch hráčov, základný herný režim battle royal. 

O tom, kedy môžu fanúšikovia Halo Infinite a battle royale režimu očakávať ďalšie informácie žiaľ nevieme. Avšak prehlásenie z posledných dní nám potajme prehlasuje, že nový herný režim by mohol byť vydaný spoločne s treťou či štvrtou sezónou v hre. To pravdepodobne znamená, že dorazí až neskôr v roku 2022, pričom potenciálne oznámenie príde toto leto – ak nie skôr. Vzhľadom na to, že Halo Infinite bol uvedený na trh minulý rok, môže sa zdať že už je na tento mód neskoro. Ako sa však hovorí, lepšie neskoro ako nikdy.