Unikli informácie o tohtoročnom Call of Duty, vrátime sa do druhej svetovej?

Odoberaj novinky cez  Google News
Hra Call of Duty WWII od Sledgehammer Games
Zdroj: callofduty.com

Call of Duty je ako dobré načasované hodinky. Pravidelne každý rok prichádza nová časť a každá z nich nás zoberie niekam inam. Aj keď si posledné hry z tejto série stavali na príbehu pre jedného hráča, stále je najväčším ťahákom hry multiplayer. Posledné informácie hovoria nie len o názve nového Call of Duty, ale aj o jeho zasadení.

Správy hovoria, že nový titul z tejto série sa bude volať Call of Duty WWII: Vanguard, aj keď pripúšťajú, že momentálne ide o pracovný názov. Oficiálny sa tak ešte môže zmeniť. Hru bude mať na starosti štúdio Sledgehammer Games. Informácie pochádzajú zo stránky ModernWarzone, ktorá sa odkazuje na dobre informovaný zdroj. Tak ako pri každej podobnej informácii, aj tu upozorňujeme, že ide zatiaľ o neoficiálne informácie a ani Activision, ani Sledgehammer sa k novému titulu ešte nevyjadrili.

Či už je Vanguard oficiálny názov alebo nie, vyzerá to tak, že sa opäť raz vrátime do obdobia druhej svetovej vojny. Štúdio Sledgehammer malo na starosti aj hru CoD: WWII, ktorá sa taktiež odohrávala počas druhej svetovej. Bolo by teda jednoduché pokračovať v tomto smere a stavať na tom. Tieto informácie podporuje aj dôveryhodný leaker, ktorý taktiež tvrdí zasadenie do obdobia druhej svetovej vojny.

Jediné, čo Activision potvrdil je, že nové Call of Duty tohto roku naozaj vyjde a malo by sa tak stať koncom 2021. Odhalenie zvyčajne začína začiatkom leta, takže na oficiálne informácie je ešte čas. Avšak leakeri nikdy nespia a niečo nové nám možno povedia už čoskoro.