Unikli decembrové hry pre PlayStation Plus?

Odoberaj novinky cez  Google News
PlayStation Plus
Zdroj: pushsquare.com

Už sme si akosi zvykli, že oznámenia nových hier, ktoré prídu zadarmo pre predplatiteľov PS Plus v daný mesiac, unikajú ešte pred samotným oficiálnym oznámením. Inak tomu nie je ani tentoraz. Decembrové hry pre PlayStation Plus boli opäť raz vyzradené o čosi skôr. Vyzerá to tak, že hráči dostanú pomerne slušnú nádielku kvalitných hier k vrcholiacemu koncu roka. Decembrová zostava bezplatných hier unikla cez Deathlabs, stránku, kde sa často uverejňujú presné informácie. Konkrétne by teda malo ísť o Godfall, Mortal Shell a Lego DC Super-Villains.

Je potrebné dodať a pripomenúť, že oficiálne ešte nič nebolo potvrdené. Na to si ešte pár dní počkáme. V prípade, že by sa tento únik potvrdil, si poďme o dotknutých hrách povedať viac.

Niečo viac o hrách

Godfall bola jednou z prvých hier pre PlayStation 5. Ide o akčnú RPG, looter-slasher hru od ľudí z Counterplay Games. Titul beží na Unreal Engine 4. Hra takisto vyšla aj pre PS4 v auguste tohto roka. Tento fantasy titul by však mal byť dostupný len pre majiteľov PS5. Dodajme, že príbehovo ide o klasický boj dobra proti zlu, ktorý má navyše predviesť výkon konzoly. Preto je titul pomerne nablýskaný a preplnený efektami.

Mortal Shell zasa pohladí srdcia všetkých fanúšikov podžánru Souls-like hier. Aj keď nejde o pomerne známu hru pravým fanúšikom určite neušla a ak áno máte sa načo tešiť. Titul je vcelku vydarený a ponúka zábavu na množstvo hodín. Takže, ak ste fanúšikom tohto typu hier, ktorý spopularizoval FromSoftware, nemal by vám ujsť a s určitosťou vám spríjemní čakanie na Elden Ring, ktorý vychádza budúci rok.

Poslednou hrou je teda Lego DC Super-Villains. Ide o klasickú lego hru zo sveta DC, kde sa však zhostíte a zahrajete si za záporákov zo sveta DC. Ideálna hra pre nenáročných alebo tých najmenších z nás. Titul však rozhodne má čo ponúknuť aj starším hráčom a dokáže zabaviť na niekoľko hodín.

Čo si myslíte o tomto úniku? Potvrdia sa tieto decembrové hry pre PlayStation Plus? Nezabudnite pre viac herných noviniek sledovať náš web.