Únik z databázy naznačuje, že Demon’s Souls príde na PS4

Odoberaj novinky cez  Google News
Demon's Souls na PS4
Zdroj: PlayStation

PlayStation musí riešiť únik informácií, presnejšie dát z databázového systému. Aj keď je to určite nepríjemná situácia, vždy z toho máme niečo aj my – hráči. Z tohto úniku sme sa napríklad dozvedeli, že populárny remake hry Demon’s Souls možno príde aj na konzolu PS4. Iba pre informáciu, hra je momentálne stále dostupná výhradne iba pre PlayStation 5. Ak sa tento únik potvrdí, čoskoro sa to ale zmení.

Originál aj remake hry Demon’s Souls má na starosti štúdio FromSoftware, známe svojimi náročnými hrami. Aj keď mnohí hráči by s nami v tomto tvrdení nesúhlasili, vrátane jedného z našich redaktorov. Demon’s Souls je hra, ktorá odštartovala celú mániu hernej série Dark Souls. Dalo by sa povedať, že je ich rodičom. Zabudnúť tiež nesmieme na Bloodborne, tiež od štúdia FromSoftware a tiež exkluzívny titul pre konzoly PlayStation.

Na únik informácií upozornila stránka @PlaystationSize na svojom Twitteri. Stránka sa primárne zameriava na zdieľanie informácií o veľkosti hry na konzolách PlayStation a sem-tam prihodí aj nejaké nepotvrdené, alebo uniknuté informácie. Tento prípad môžeme zaradiť do druhej kategórie. Zároveň v statuse upozorňuje a do pozornosti to dávame aj my, že táto PS4 verzia hry Demon’s Souls nemusí vôbec vyjsť. Môže byť zrušená, alebo môže ísť len o technologické demo pre vývojárov.

Na druhú stranu, hra Demon’s Souls na PS4 naozaj môže vyjsť. Momentálne však nemáme nič potvrdené. Istý užívateľ upozornil stránku PlayStationSize na to, že Demon’s Souls už má jedno obsahové ID na platforme PS4 a ide o artbook, nie o hru. Podľa PlayStationSize je však toto obsahové ID odlišené. Informácia sa samozrejme začala vo veľkom zdieľať aj na fóre Reddit a podobných, pričom hráči by z príchodu Demon’s Souls na PS4 mali rozhodne radosť. Najviac tí, ktorým sa ešte nepodarilo zabezpečiť si PlayStation 5.