Uncharted 4 a Lost Legacy mieria ako remastery na PC a PS5

Odoberaj novinky cez  Google News
Uncharted 4 a Lost Legacy dorazia aj na PC
Zdroj: youtube.com

Séria dohadov o príchode Nathana Drakea na PC sa dnešným dňom skončila. Za sebou totiž máme prezentáciu PlayStation Showcase, v rámci ktorej odznelo špekulované potvrdenie. Na PC, ale aj na PS5 dorazia remastery dvoch hier zo série – Uncharted 4 a Lost Legacy.

Revitalizovaná verzia posledných dvoch dielov dobrodružnej série, za ktorou stojí štúdio Naughty Dog, dorazí na začiatku budúceho roka. Najskôr to bude na PlayStation 5. Krátko na to však oba spomínané tituly dorazia aj na PC.

V rámci kolekcie Uncharted: Legacy of Thieves dostaneme prístup k aktualizovanému vizuálu i plynulejšiemu chodu oproti PS4 originálu. O vytvorenie PC verzie sa postarajú vývojári zo štúdia Iron Galaxy. Tí boli napr. zodpovední aj za PC port trilógie Spyra alebo Switch verziu Diabla 3.

Dnešná prezentácia okrem oznámenia príchodu hier Uncharted 4 a Lost Legacy na PC, priniesla viacero zaujímavých noviniek. Spomeňme napr. to, že Gran Turismo 7 dostalo dátum vydania, Marvel’s Spider-Man 2 v roku 2023 dorazí aj s Venomom či skutočnosť, že sa dočkáme remakeu obľúbenej Star Wars hry.

Toľko očakávaná prezentácia tak s určitosťou potešila nejedného herného fanúšika. Nehovoriac o nečakanom oznámení videoherného spracovania Wolverina. Vyzerá to teda tak, že PlayStation sa naplno chystá do boja, pričom hneď v úvode vytasilo silné zbrane.