Ubisoft zverejnil termín svojej konferencie na E3

Odoberaj novinky cez  Google News
Ubisoft na E3 2018
Zdroj: techradar.com

Začiatkom minulého týždňa sme sa oficiálne dozvedeli, že tento rok sa E3 uskutoční. Nebude to síce v podobe, na akú sme boli pred pandémiou zvyknutí, ale teší nás aspoň to, že sa presunie do online priestoru. Spolu s oznámením tejto správy sme sa dozvedeli aj mená prvých spoločností, ktoré sa výstavy zúčastnia. Nechýbal medzi nimi napr. tak Ubisoft.

Ten už prostredníctvom príspevku na svojej oficiálnej stránke aj potvrdil, kedy sa jeho konferencia uskutoční. Ubisoft Forward odštartuje 12. júna o 21. hodine nášho času. Správa sľubuje, že sa čoskoro dozvieme ďalšie detaily ohľadom programu.

Nateraz to vyzerá tak, že si francúzska spoločnosť šetrí oznámenia spojené s Rainbow Six Quarantine, teda Parasite. Taktická akcia síce prešla uzavretým testovaním, spoločnosť ale o nej doposiaľ vo veľkom nehovorila. To isté platí aj o Far Cry 6, ktorý sa dočkal odkladu z februára na september.

Prezentácia predstaviteľov firmy Ubisoft by sa mohla venovať aj Beyond Good and Evil 2. V tomto prípade je však termín vydania v nedohľadne. Nakoniec sa ponúka aj Assassin’s Creed Valhalla, ktoré nás prostredníctvom DLC vezme spolu so severanmi do Paríža.

Budete sledovať tohtoročnú E3 2021? Na akú prezentáciu sa tešíte už teraz? Dajte nám vedieť svoje názory do komentárov na sociálnych sieťach.