Ubisoft strávi s prípravou aktualizácií pre Valhallu viac času

Odoberaj novinky cez  Google News
DLC Wrath of the Druids
Zdroj: redbull.com

Pred niekoľkými dňami sme vás aj na našom webe informovali o tom, že prvé rozšírenie pre Assassin’s Creed Valhalla sa dočká odkladu. Ubisoft však vtedy príčinu nevysvetlil, v krátkom oznámení stálo, že sa tak stane v ďalších dňoch. Ako informuje portál VGC, svoje slovo dodržal.

Francúzsky vydavateľ a vývojár v jednom oznámil, že nasledujúce aktualizácie budú vychádzať menej často, aby bola zaručená ich kvalita. S týmto tak prichádza rozhodnutie, v rámci ktorého sa Ubisoft odhodlal k tomu, že aktualizácie pre Assassin’s Creed Valhalla budú vychádzať v 4-5 týždenných cykloch. Má tak dôjsť ku dôkladnejšiemu testovaniu a zdokonaľovaniu.

Spoločnosť sa podľa vlastných slov k tomuto kroku odhodlala preto, lebo podľa nich nesplnili pri posledných aktualizáciách hráčske očakávania. Na tom niečo bude, nakoľko sa v hre aj naďalej vyskytujú bugy, pričom niektoré nové prišli práve s aktualizáciami.

Naša komunita je srdcom všetkého, čo robíme. Vždy sa vám snažíme poskytnúť skvelé zážitky,

uviedol Ubisoft

Assassin’s Creed Valhalla sa už od svojho vydania potýka s radou chýb, ktoré dokážu spomaliť či úplne zastaviť váš postup v hre. Ubisoft si je toho vedomý. Práve s príchodom ďalšej veľkej aktualizácie, ktorá bola odložená na 27. apríla, by mali byť niektoré ďalšie chyby odstránené.

Najnovšie vyjadrenia Ubisoftu tak hráčov ubezpečujú, že sa o Valhallu budú starať aj naďalej. Postupne by sa tak aj oni mohli dočkať plnohodnotného zážitku.