fbpx

Ubisoft spúšťa výpredaj a ponúka aj hru zadarmo

Odoberaj novinky cez  Google News
Ubisoft Store Lunar Sale
Zdroj: ubi.com

Jeden z najväčších výrobcov hier, spoločnosť Ubisoft, dnes spustila svoj lunárny výpredaj. Pri príležitosti osláv Čínskeho nového roku si tak môžete kúpiť rôzne hry až v 80% zľave. Navyše, na obmedzený čas ponúka aj jeden z titulov Assassin’s Creed úplne zadarmo. Stačí si ho len včas pridať do knižnice.

Predpokladáme, že vás najviac zaujíma hra zadarmo, preto začneme rovno ňou. Ide o hru Assassin’s Creed Chronicles: China. Nejde o plnohodnotný titul Assassin’s Creed, no to neznamená, že nestojí za vyskúšanie. Práve naopak, je to 2.5D platformovka, ktorá zaujme svojim príbehom aj grafickým spracovaním. Navyše už niekoľko rokov si hráči a fanúšikovia tejto série pýtajú hru z prostredia Číny, alebo Japonska. Aspoň takým spôsobom si svoje chute môžete uspokojiť.

Čas na aktiváciu máte do 16. februára, takže ponáhľať sa nemusíte. V čase písanie tohto článku vám aktivovať hru ani nepôjde. Pravdepodobne sú preťažené servery a stránka vypisuje chybu. Tejto chyby si je vedomý už aj Ubisoft a na svojom Twitteri napísal, že na odstránení chyby pracuje. V prípade, že to chcete skúsiť, kliknite na tento odkaz, ktorý vás presmeruje na ponuku.

Ak máte záujem skôr o zľavy, môžete si vybrať jeden z titulov v zľave, ktoré sú k dispozícii vrámci nového výpredaju v Ubisoft obchode. Za zmienku stojí napríklad Ultimate edícia Assassin’s Creed Odyssey, ktorý stojí len necelých 29€. Všetky ponuky nájdete na tomto odkaze.

Zaujímavý článok
Need For Speed Logo
Na nové Need for Speed si počkáme dlhšie, štúdio má iné priority