Ubisoft pravdepodobne premenoval jednu zo svojich pripravovaných hier

Odoberaj novinky cez  Google News
Gods & Monsters
Zdroj: ubisoft.com

Ubisoft sa podľa posledných, zatiaľ neoverených správ, uchýlil k nevídanému kroku. Premenoval hru v krátkom čase pred jej vydaním. Ide o známu hru s názvom Gods and Monsters. Ako prvý o tom informoval portál Gematsu.

Nasvedčuje tomu únik nového vekového ohodnotenia. Immortals: Fenyx Rising je nová hra od Ubisoftu, ktorá dostala vekové hodnotenie obsahu od Taiwan Digital Game Rating Committee. Neohlásená hra dostala rating 12 pre PC, Xbox One, PS4 a Switch. Aj keď by mohlo isť o úplne novú hru, je viac než pravdepodobné, že sa premenovala hra s názvom Gods and Monsters. Predstavená bola v roku 2019 na E3.

Dlhé mlčanie

Od tej doby Ubisoft o hre sotva hovoril. Zmienka o hre bola až v momente, keď unikla ranná verzia hry na Google Stadia. V tom čase Ubisfot uviedol, že sa o ďalšie informácie podelia neskôr. Oznámili len, že momentálne nie sú ešte pripravení a že hra sa naozaj premenuje.

Všetci predpokladali, že v Júli sa dozvieme a uvidíme z tejto hry viac na Ubisoft Forward. Táto show však hru zjavne vo svojom scenári napísanú nemala. Rovnako ako aj iné hry. Ubisoft plánuje v septembri tohto roku ďalšiu Ubisoft Forward akciu. Preto je možné, že túto informáciu potvrdia na nej.