Ubisoft potvrdil dátum vydania Rainbow Six Extraction

Odoberaj novinky cez  Google News
Nový Rainbow Six spoznal názov
Zdroj: Ubisoft

Po menšom úniku informácií spoločnosť Ubisoft potvrdila dátum vydania hry Rainbow Six Extraction. Hra sa pôvodne volala Rainbow Six Quarantine no autori sa názov rozhodli zmeniť z rôznych dôvodov. Rovnako tak mala hra pôvodne vyjsť už v septembri tohto roku, no v lete sa Ubisoft rozhodol hru odložiť. Vysvetlenie bolo, že chcú vydať dokončenú hru, ktorá splní očakávania hráčov.

Nový dátum vydania hry Rainbow Six Extraction je 20. január budúceho roku, takže približne o dva mesiace. Čím bližšie sme k dátumu vydania, tým viac informácií sa Ubisoft rozhodol o hre prezradiť. Dnes už napríklad vieme aj niektoré plány do budúcna. Ubisoft ponúkne aj možnosť využiť takzvaný Buddy Pass. Ak si hru kúpite, dostanete dve pozvánky, ktoré následne môžete poslať vašim priateľom aby si s vami zahrali. Tí budú mať možnosť zahrať si s vami hru až 14 dní. Samozrejme, nedostanú doživotný prístup k hre.

https://www.youtube.com/watch?v=X-Nf7xTLxHM

Základná verzia bude obsahovať plnú hru so všetkými dostupnými funkciami. Ubisoft vyzdvihol najmä detailný systém vylepšovania operátorov, 12 úplne nových máp, štyri rôzne nastavenia náročnosti a vyše 60 zbraní. Navyše mapy v hre by mali mať oveľa väčšie ako mapy v Rainbow Six Siege. Vývojári sa chcú zamerať aj na endgame obsah, aby vás po prejdení hra nenudila. Deluxe edícia bude navyše obsahovať tri bonusy a všetko menované vyššie. Ak si kúpite Extraction a hráte aj Siege, dostanete ako bonus balíček United Front. Ten obsahuje štyri rôzne kolekcie vybavenia pre operátorov naprieč oboma hrami.

Rainbow Six Extraction vychádza 20. januára budúceho roku na platformy Xbox One, Xbox Series X/S, PlayStation 4, PS5, PC a Stadia.