Ubisoft odložil svoje dva veľké tituly

Odoberaj novinky cez  Google News
Ubisoft
Zdroj: tellerreport.com

Francúzsky vývojár a vydavateľ Ubisoft odložil dva zo svojich chystaných titulov. Ide o pomerne prekvapujúcu správu vzhľadom na fakt, že len nedávno skončila E3, kde tomu nič nenasvedčovalo. Konkrétne ide o tituly Rainbow Six Extraction a Rider’s Republic.

Prvý menovaný titul bol naplánovaný na 16. septembra 2021. Druhý zasa na 2. septembra 2021.

„Našou ambíciou s programom Rainbow Six Extraction je poskytnúť plnohodnotný zážitok z AAA hry, ktorý mení spôsob, akým hráš a uvažuješ o kooperatívnych hrách,“ uviedol Ubisoft vo vyhlásení. Či je toto však reálny dôvod presunutia hry na január 2022 nevieme.

„Vďaka jedinečným funkciám, ako sú Missing In Action alebo The Sprawl, bude každá misia pripravená na napätú a náročnú skúsenosť. V každej z nich budete viesť elitných operátorov Rainbow Six v boji proti smrteľnej a vyvíjajúcej sa cudzej hrozbe. Využívame príležitosť vziať si trochu času naviac, aby sme túto našu víziu priviedli skutočne k životu do januára 2022“.

„Sme si istí, že to zaistí, že Rainbow Six Extraction bude pohlcujúci, kooperatívny a vzrušujúci zážitok, ktorý sme sa rozhodli vytvoriť, a tým, ktorí si chcete zahrať. Tešíme sa, až sa s vami čoskoro podelíme o ďalšie informácie.“ Takto znelo celé vyhlásenie Ubisoftu k tejto hre.

Odklad čaká aj Rider’s Republic

Medzi tým však Extraction nebol jediným titulom, ktorému Ubisoft odložil vydanie. Rider’s Republic bol presunutý z 2. septembra na 28. október tohto roka. Cieľom bolo zabezpečiť, aby tím mohol „poskytnúť najlepšiu hru pre všetkých hráčov“. Extra čas poskytne vývojárom viac priestoru na doladenie zážitku.

„Nemôžeme sa dočkať, až všetci narazíte na hru v našej pripravovanej beta verzii,“ pokračovalo vyhlásenie. „Bude to prvýkrát, čo sa na tomto masívnom ihrisku pre viacerých hráčov zúčastníte testu. Tešíme sa, až budeme konečne vidieť, čo si o tom myslíte. Čoskoro budeme zdieľať viac informácii, zostaňte naladení.“ Znelo vyhlásenie Ubisoftu k hre Rider’s Republic.