Twelve Minutes sa pripomína cez launch trailer

Odoberaj novinky cez  Google News
12 Minutes na gameplay záberoch
Zdroj: store.steampowered.com

Do vydania top-down interaktívneho psychologického trileru zostáva už len pár dní. Hry s názvom Twelve Minutes sa dočkáme už vo štvrtok 19. augusta, čo nám pripomína aj nový trailer.

Muž uviazol v dvanásť minútovej časovej slučke, v rámci ktorej musí vyriešiť obvinenie svojej ženy z údajnej vraždy. Časová slučka sa reštartuje pri vstupe policajného detektíva do domu. Ten vašu ženu buď zatkne, alebo zabije. Vašou úlohou čoby hráča bude sa správne rozhodnúť, slučku prelomiť a odhaliť záhadu.

Vývojári už vopred avizovali, že tešiť sa môžeme na hviezdne obsadenie dabérov. Hlavných hrdinov nahovorili James McAvoy, Daisy Ridley a Willem Defoe.

Za titulom, o ktorom sme prvýkrát počuli ešte v roku 2015 v rámci podujatia PAX East, stojí vývojár Luis Antonio. Ten kedysi pracoval pre také spoločnosti ako Rockstar Games, ktoré zrejme v týchto dňoch pripravuje GTA remastrovanú trilógiu, či Ubisoft. Vydavateľom je spoločnosť Annapurna Interactive.

Twelve Minutes, ktoré sa nám pripomenulo cez zrejme posledný trailer pred vydaním, vyjde vo štvrtok 19. augusta tohto roka. Tešiť sa naň môžu majitelia herných počítačov, ale aj konzol od spoločnosti Microsoft. A to tak Xbox Series X a S, ako aj staršej Xbox One.

Tak čo, tešíte sa na hru? Môžete nám to napísať v komentároch na sociálnej sieti. A rovnako tak nezabúdajte sledovať náš web, pre viac herných noviniek.