Tvorcovia hry The Medium už pracujú na ďalšom horore

Odoberaj novinky cez  Google News
The Medium
Zdroj: gamesradar.com

Od poľského štúdia Bloober Team sme sa pred pár týždňami dočkali hororu The Medium. Ten aj napriek tomu, že jeho vývoj sa vliekol, zaznamenal solídny úspech. Dôkazom toho je aj naša recenzia. Napriek tomu to však nevyzerá tak, že by si vývojári dopriali čas na oddych, práve naopak.

Ako informuje portál Gaming Bolt, krátko po vydaní hry boli otvorené nové pracovné pozície, ktoré naznačujú, že sa začali práce na ďalšom projekte. Dokonca sa k nemu objavili aj nové informácie.

Výkonný riaditeľ Piotr Babieno v rozhovore pre GamesIndustry.biz oznámil, že aj nový projekt je profilovaný ako hororový. Tvorcovia The Medium na ňom majú pracovať už pomerne dlho. „Viac než rok pracujeme na ďalšom projekte, ďalšej hororovej značke. Spolupracujeme pri tom s veľmi slávnym herným vydavateľom,“ priblížil Babieno.

To nahráva špekuláciám, o ktorých sme vás dnes už informovali, že by mohlo ísť o novú hru zo série Silent Hill. Za zmienku stojí aj informácia, že na vývoji The Medium spolupracoval aj Akira Jamaoka s ktorým sa Silent Hill taktiež spája.

Čo z toho nakoniec bude ukáže len čas. Ak to bude aspoň tak dobré ako posledný počin od poľských vývojárov, určite nebudeme proti nech to bude čokoľvek.