Truck Driver na PC dorazí ešte tento mesiac

Odoberaj novinky cez  Google News
Truck Driver mieri na PC
Zdroj: thumbsticks.com

Ak sa povie kamiónový simulátor väčšine z nás prídu na um hry od českého štúdia SCS Software. Svoje hry však ponúka len PC hráčom, konzolisti boli dlhší čas na suchu. Túto dieru sa pokúsil vyplniť Truck Driver, ten však pre zmenu chýbal na PC. Ako informuje portál PCInvasion, toto sa má ešte tento mesiac zmeniť.

Po necelých dvoch rokoch sa spoločnosť Soedesco rozhodla zaujať hráčov na počítačoch. Hra bude dostupná od 27. mája na Epic Games Store a neskôr aj cez Steam.

Truck Driver sa od konkurencie snaží odlíšiť tým, že ponúka nielen dopravu nákladu z miesta na miesto. Za každou zákazkou sa skrýva príbeh. V rozsiahlom otvorenom svete spoznávate rôzne postavy, s ktorými budete spolupracovať. Tieto postavy budú na vás závislé, resp. závislé od vašej prepravy.

Napríklad Charlie je rybár, ktorého biznis bude prosperovať len v tom prípade, že budete rozvážať jeho morské plody. Na druhej strane hráč bude závislý od zákaziek, resp. peňazí za ne. Tie totiž bude investovať do svojich kamiónoch.

Keď už sme pri kamiónoch, tak devízou Truck Driveru sú práve kamióny. V hre totiž nenájdete licencované ťahače. Čo v hre nájdete sú české titulky.

Ako sme spomenuli v úvode, Truck Driver na PC dorazí ešte tento mesiac. Dáte mu šancu? Napíšte nám to do komentárov na sociálnej sieti.