Total War: Warhammer je tento týždeň v obchode Epic Games Store zadarmo

Odoberaj novinky cez  Google News
Epic Games Store
Zdroj: gamerevolution.com

Total War: Warhammer je tento týždeň v obchode Epic Games Store zadarmo. Ponúka stovky hodín hrania plných hrdinov, príšer, lietajúcich tvorov, magických búrok a plukov nočných bojovníkov. Hru fanúšikom série určite netreba popisovať. Ide o dlhoročnú sériu kvalitnej strategickej hry.

Stratégia obsahuje rôzne kampane v ktorých dobývate územia. Môžete hrať za Ríšu, trpaslíkov, upírskych grófov alebo za orkov a škriatkov z kmeňov Zelenopláštnikov. Každá rasa je úplne iná s vlastnými jedinečnými postavami, mechanikami kampane, jednotkami na bojisku a štýlom hry.

Spolu s hrou je k dispozícii niekoľko bezplatných doplnkov, napríklad Grombrindal Biely trpaslík a Isabella von Carstein, ktorí povedú vybrané jednotky. K dispozícii sú aj ďalšie doplnky, ktorých zakúpenie vás bude niečo stáť.

Popri hre Total War: Warhammer je tento týždeň zadarmo na Epic Games Store aj hra City of Brass. V tejto akčnej adventúre z pohľadu prvej osoby od ostrieľaných vývojárov hry BioShock sa chopíte svojho verného scimitaru a biča, aby ste sa prebili do srdca metropoly s motívom arabských nocí. Musíte sa tam však dostať skôr, než vyprší čas, inak vás čaká smrť.

Na pridanie hier do knižnice máte celý týždeň. Od štvrtka 7. apríla budú v obchode Epic Games Store zadarmo hry Rogue Legacy a The Vanishing of Ethan Carter. Máte tak dostatok času získať jednu z najlepších stratégii súčastnosti.

Pre viac herných noviniek sledujte náš web a naše sociálne siete.